---
title: "SUTENAILS AS (933018512): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUTENAILS AS i Stavanger hadde 207 659 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Uliana Nygaard. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933018512-sutenails-as"
---

# SUTENAILS AS

Frisering og barbering · Stavanger

- Org.nr: 933 018 512
- Daglig leder: Uliana Nygaard (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 207 659 kr (−11,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 40 211 kr (Margin 19,4 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 40,5 % (meget god)
- Likviditet: 5,79 (meget god)
- Soliditet: 84,2 % (meget god). Ned fra 106,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 40,5 % |
| Driftsmargin | 9,8 % | 19,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 42,5 % |
| Likviditetsgrad | - | 5,79 |
| Soliditet | 106,1 % | 84,2 % |
| Gjeldsgrad | −0,1 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 235 | 208 |
| Driftsresultat | 23 | 40 |
| Årsresultat | 50 | 30 |
| Driftsmargin | 9,8 % | 19,4 % |
| Sum gjeld | −5 | 21 |
| Sum driftskostnader | 212 | 167 |
| Finansresultat | 41 | 0 |
| Resultat før skatt | 64 | 41 |
| Anleggsmidler | 29 | 16 |
| Omløpsmidler | 47 | 115 |
| Sum eiendeler | 76 | 131 |
| Egenkapital | 80 | 111 |
| Kortsiktig gjeld | −7 | 20 |
| Langsiktig gjeld | 2 | 1 |

## Ledelse og styre

- Uliana Nygaard: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Madlakrossen 4, 4042 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 05.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.04.2024
- Størrelse: Nr. 2 649 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 14.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000114479&sokeverdi=933018512&spraak=nb)
- 06.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000775598&sokeverdi=933018512&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SOLAKROSSEN 11 AS](https://www.norscout.com/no/company/985025681-solakrossen-11-as) | Stavanger | - | 236 346 kr | - |
| [LA MIRADA AS](https://www.norscout.com/no/company/936974325-la-mirada-as) | Stavanger | - | 199 600 kr | - |
| [EMEHAI AS](https://www.norscout.com/no/company/933063739-emehai-as) | Stavanger | - | 260 074 kr | - |
| [FRICO AS](https://www.norscout.com/no/company/950919914-frico-as) | Stavanger | - | 178 000 kr | - |
| [BEAUTYLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/932397102-beautylab-as) | Stavanger | - | 431 741 kr | - |
| [MM BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/935625238-mm-beauty-as) | Stavanger | - | 130 046 kr | - |
| [IVON FRISØR & PARYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/935727707-ivon-frisor-parykk-as) | Stavanger | - | 454 753 kr | - |
| [BUMBUM AS](https://www.norscout.com/no/company/936300707-bumbum-as) | Stavanger | - | 42 641 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
