---
title: "KUNDAN PLUSS AS (933058638): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KUNDAN PLUSS AS i Steinkjer hadde 1,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Håvard Aurstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933058638-kundan-pluss-as"
---

# KUNDAN PLUSS AS

Dataprogrammeringstjenester · Steinkjer

- Org.nr: 933 058 638
- Daglig leder: Håvard Aurstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,82 mill. kr (+419,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −273 000 kr (Margin −15 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −84,3 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,71 (svak). Ned fra 1,85 i 2024
- Soliditet: −40,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 46,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −84,3 % |
| Driftsmargin | 41,5 % | −15,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,85 | 0,71 |
| Soliditet | 46,0 % | −40,4 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 350 | 1 820 |
| Driftsresultat | 145 | −273 |
| Årsresultat | 114 | −277 |
| Driftsmargin | 41,5 % | −15 % |
| Sum gjeld | 163 | 482 |
| Sum driftskostnader | 205 | - |
| Finansresultat | −1 | - |
| Resultat før skatt | 145 | −276 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 301 | 344 |
| Sum eiendeler | 301 | 344 |
| Egenkapital | 138 | −139 |
| Kortsiktig gjeld | 163 | 482 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Håvard Aurstad: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hollbruvegen 250, 7711 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 19.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 06.09.2024
- Størrelse: Nr. 1 941 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen programmering - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651645&sokeverdi=933058638&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000557008&sokeverdi=933058638&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FUTURE.AI AS](https://www.norscout.com/no/company/932178125-future-ai-as) | Steinkjer | - | 1,99 mill. kr | +58,7 % |
| [BUILD AND RUN AS](https://www.norscout.com/no/company/921549679-build-and-run-as) | Steinkjer | - | 1,27 mill. kr | +14,7 % |
| [ALPHA SOFTWARE AS](https://www.norscout.com/no/company/829610132-alpha-software-as) | Steinkjer | - | 3,81 mill. kr | −6,4 % |
| [EASY DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/917329303-easy-drift-as) | Steinkjer | - | 978 400 kr | - |
| [STÆKK AS](https://www.norscout.com/no/company/929424328-staekk-as) | Steinkjer | - | 4,99 mill. kr | −12,3 % |
| [WEB2NET AS](https://www.norscout.com/no/company/921773714-web2net-as) | Steinkjer | - | 839 864 kr | - |
| [SMART NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/814307352-smart-norway-as) | Steinkjer | - | 10,4 mill. kr | +25,3 % |
| [AI ROBOTICS AS](https://www.norscout.com/no/company/935660378-ai-robotics-as) | Steinkjer | - | 520 201 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.09.2026.
