---
title: "FOTOGRAF MAREN AUVE AS (933059650): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FOTOGRAF MAREN AUVE AS i Steinkjer hadde 207 535 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Maren Elise Hubakk. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933059650-fotograf-maren-auve-as"
---

# FOTOGRAF MAREN AUVE AS

Fotografvirksomhet · Steinkjer

- Org.nr: 933 059 650
- Daglig leder: Maren Elise Hubakk (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 207 535 kr (−20,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 14 436 kr (Margin 7,0 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 17,2 % (meget god)
- Likviditet: 2,44 (meget god). Opp fra 1,47 i 2024
- Soliditet: 59,1 % (meget god). Opp fra 31,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 17,2 % |
| Driftsmargin | 23,4 % | 7,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 38,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,47 | 2,44 |
| Soliditet | 31,9 % | 59,1 % |
| Gjeldsgrad | 2,1 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 260 | 208 |
| Driftsresultat | 61 | 14 |
| Årsresultat | 49 | 11 |
| Driftsmargin | 23,4 % | 7,0 % |
| Sum gjeld | 66 | 29 |
| Sum driftskostnader | 199 | 193 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 61 | 14 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 97 | 71 |
| Sum eiendeler | 97 | 71 |
| Egenkapital | 31 | 42 |
| Kortsiktig gjeld | 66 | 29 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Maren Elise Hubakk: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Borganvegen 214, 7732 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.200 Fotografvirksomhet
- Etablert: 24.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.05.2024
- Regnskapsfører: [ROAN REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/999080340-roan-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 502 av 687 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fotografering og drift av fotostudio og annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 24.06.2026: Daglig leder endret
- 24.06.2026: Styret endret
- 10.04.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 28.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000147904&sokeverdi=933059650&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EIRIK MALMO AS](https://www.norscout.com/no/company/998645794-eirik-malmo-as) | Steinkjer | - | 14 950 kr | - |
| [TARANDRO AS](https://www.norscout.com/no/company/918795537-tarandro-as) | Steinkjer | - | 378 913 kr | - |
| [TRONDHEIMSFJORDEN VÅTMARKSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/998684994-trondheimsfjorden-vatmarkssenter-as) | Steinkjer | - | 174 219 kr | - |
| [BINDEGRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/918491473-bindegruppen-as) | Steinkjer | - | 407 294 kr | - |
| [STORSTAD INVESTMENTS AS](https://www.norscout.com/no/company/916352557-storstad-investments-as) | Steinkjer | - | 50 000 kr | - |
| [NORWEGIAN KNITTING AS](https://www.norscout.com/no/company/925898635-norwegian-knitting-as) | Steinkjer | - | 631 790 kr | - |
| [KLIMASKOG AS](https://www.norscout.com/no/company/927572699-klimaskog-as) | Steinkjer | - | 30 000 kr | - |
| [STUDIO ALBIN AS](https://www.norscout.com/no/company/993938815-studio-albin-as) | Steinkjer | - | 5,48 mill. kr | +18,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
