---
title: "TRAILER SYSTEMS AS (933065138): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRAILER SYSTEMS AS i Verdal hadde 25,6 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933065138-trailer-systems-as"
---

# TRAILER SYSTEMS AS

Produksjon av karosserier og tilhengere · Verdal · Etablert 2024

- Org.nr: 933 065 138
- Styreleder: Svein Eggen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 25,6 mill. kr (+195 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −3,7 mill. kr (Margin −14,5 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −53,9 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,95 (svak). Ned fra 1,39 i 2024
- Soliditet: −20,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 16,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −53,9 % |
| Driftsmargin | −2,8 % | −14,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −25 617,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,39 | 0,95 |
| Soliditet | 16,4 % | −20,2 % |
| Gjeldsgrad | 5,1 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 663 | 25 553 |
| Driftsresultat | −238 | −3 701 |
| Årsresultat | −102 | −3 143 |
| Driftsmargin | −2,8 % | −14,5 % |
| Sum gjeld | 6 330 | 7 216 |
| Sum driftskostnader | 8 901 | 29 254 |
| Finansresultat | 108 | −329 |
| Resultat før skatt | −130 | −4 030 |
| Anleggsmidler | 747 | 1 750 |
| Omløpsmidler | 6 826 | 4 256 |
| Sum eiendeler | 7 573 | 6 005 |
| Egenkapital | 1 242 | −1 211 |
| Kortsiktig gjeld | 4 902 | 4 456 |
| Langsiktig gjeld | 1 428 | 2 760 |

## Ledelse og styre

- Svein Eggen: Styrets leder
- Terje Vang: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Venusvegen 13B, 7652 Verdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 29.200 Produksjon av karosserier og tilhengere
- Etablert: 19.01.2024
- Tidligere navn: BØK26 AS (2024)
- Aksjekapital: 102 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 17.06.2024
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [BERG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/839650302-berg-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 29 av 64 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utvikling, produksjon og salg av tilhengere til traktor, samt underleveranser til annen tilhengerproduksjon og andre produkter og tjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 02.10.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 02.10.2026: Aksjekapital endret
- 21.09.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 02.10.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000771343&sokeverdi=933065138&spraak=nb)
- 02.10.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000771344&sokeverdi=933065138&spraak=nb)
- 21.09.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000752792&sokeverdi=933065138&spraak=nb)
- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000617796&sokeverdi=933065138&spraak=nb)
- 01.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000721500&sokeverdi=933065138&spraak=nb)
- 13.08.2025: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000695290&sokeverdi=933065138&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AUTO - TANK AS](https://www.norscout.com/no/company/984366787-auto-tank-as) | Eidsvoll | 6 | 7,68 mill. kr | +21,7 % |
| [NOR-KA AS](https://www.norscout.com/no/company/984589824-nor-ka-as) | Sigdal | 5 | 18,4 mill. kr | −45,7 % |
| [NOR-SKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/913777786-nor-skap-as) | Oslo | 6 | 10,1 mill. kr | −13,7 % |
| [MICODAN NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/880930362-micodan-norge-as) | Bærum | - | 17,3 mill. kr | −19 % |
| [HAMMER TILHENGERSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/974423596-hammer-tilhengersenter-as) | Melhus | 6 | 28,3 mill. kr | +12,2 % |
| [MELCAL AS](https://www.norscout.com/no/company/987319062-melcal-as) | Sandnes | - | 12,4 mill. kr | +24,3 % |
| [BLEST BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/937078293-blest-bil-as) | Hamar | 7 | - | - |
| [TALARIA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/912022188-talaria-norge-as) | Porsgrunn | - | 8,02 mill. kr | +32 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.10.2026.
