---
title: "D AMOUR AS (933065472): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "D AMOUR AS i Halden hadde 838 703 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Marija Siprak. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933065472-d-amour-as"
---

# D AMOUR AS

Frisering og barbering · Halden

- Org.nr: 933 065 472
- Daglig leder: Marija Siprak (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 838 703 kr (+28,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4 657 kr (Margin 0,6 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,5 % (svak)
- Likviditet: 0,51 (svak). Opp fra 0,33 i 2024
- Soliditet: −66,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −113,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,5 % |
| Driftsmargin | −30,1 % | 0,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,33 | 0,51 |
| Soliditet | −113,6 % | −66,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 654 | 839 |
| Driftsresultat | −197 | 5 |
| Årsresultat | −151 | 3 |
| Driftsmargin | −30,1 % | 0,6 % |
| Sum gjeld | 237 | 307 |
| Sum driftskostnader | 851 | 834 |
| Finansresultat | 4 | 0 |
| Resultat før skatt | −193 | 4 |
| Anleggsmidler | 42 | 41 |
| Omløpsmidler | 69 | 142 |
| Sum eiendeler | 111 | 184 |
| Egenkapital | −126 | −123 |
| Kortsiktig gjeld | 208 | 277 |
| Langsiktig gjeld | 30 | 30 |

## Ledelse og styre

- Marija Siprak: Daglig leder og styrets leder
- Paula Zavodnik: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Bruksenhetsnummer HO201, Georg Feydts gate 19, 1792 Tistedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 09.02.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 25.03.2024
- Regnskapsfører: [WICAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/987430478-wican-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 184 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 13.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000172392&sokeverdi=933065472&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANN-CHARLOTTE KRISTIANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997364651-ann-charlotte-kristiansen-as) | Halden | - | 1,39 mill. kr | +11,7 % |
| [STARCUT DAME & HERRE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925218618-starcut-dame-herre-frisor-as) | Halden | - | 830 340 kr | - |
| [HÅRGLEDER AS](https://www.norscout.com/no/company/822944272-hargleder-as) | Halden | - | 2,49 mill. kr | +18,6 % |
| [LORI-FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926980343-lori-frisor-as) | Halden | - | 810 616 kr | - |
| [VAKKER STIL KATRINE G AS](https://www.norscout.com/no/company/999321755-vakker-stil-katrine-g-as) | Halden | - | 2,5 mill. kr | −2,4 % |
| [FRISØR MAGNE LANGSHOLT AS](https://www.norscout.com/no/company/898207072-frisor-magne-langsholt-as) | Halden | - | 783 364 kr | - |
| [GO CUT AS](https://www.norscout.com/no/company/922346623-go-cut-as) | Halden | 5 | 4,17 mill. kr | +10,9 % |
| [LUMI BY THERESE AS](https://www.norscout.com/no/company/921052111-lumi-by-therese-as) | Halden | - | 739 887 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
