---
title: "HARDANGER HYDROGEN HUB AS (933175693): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HARDANGER HYDROGEN HUB AS i Ullensvang hadde 1,23 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ingvald Torblå. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933175693-hardanger-hydrogen-hub-as"
---

# HARDANGER HYDROGEN HUB AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Ullensvang

- Org.nr: 933 175 693
- Daglig leder: Ingvald Torblå (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,23 mill. kr (+13,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −301 242 kr (Margin −24,5 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −28,9 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,80 (svak). Ned fra 1,03 i 2024
- Soliditet: −24,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 2,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −28,9 % |
| Driftsmargin | 0,0 % | −24,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,03 | 0,80 |
| Soliditet | 2,6 % | −24,5 % |
| Gjeldsgrad | 38,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 084 | 1 232 |
| Driftsresultat | 0 | −301 |
| Årsresultat | 0 | −299 |
| Driftsmargin | 0,0 % | −24,5 % |
| Sum gjeld | 920 | 1 397 |
| Sum driftskostnader | 1 084 | 1 533 |
| Finansresultat | 0 | 2 |
| Resultat før skatt | 0 | −299 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 944 | 1 123 |
| Sum eiendeler | 944 | 1 123 |
| Egenkapital | 24 | −275 |
| Kortsiktig gjeld | 920 | 1 397 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ingvald Torblå: Daglig leder og styremedlem
- Lars Ole Bjørnsrud: Styrets leder
- Marcio Rigueti De Alencar: Styremedlem
- Simone Rigueti De Alencar: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Holmavegen 29, 5750 Odda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 21.02.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 3 043 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Gjennom aktive prosjekt- og rådgivningstjenester bidra til: vekst, utvikling og skalering av nye og eksisterende teknologier, produkter, tjenester og selskaper tilknyttet Hardangerregionens industriprosjekter relatert til hydrogenaktivitet. Videre, utvikle nettverk og kompetanse mellom selskapene i regionen og alt som står i forbindelse med dette. Selskapet har ikke som formål å oppnå økonomisk vinning i den hensikt å betale utbytte til eierne. Eventuelt overskudd skal brukes til å realisere selskapets formål.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000579007&sokeverdi=933175693&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LINN HANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/931728431-linn-hansen-as) | Ullensvang | - | 1,8 mill. kr | −4,9 % |
| [FOLGEFONN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/981054490-folgefonn-invest-as) | Ullensvang | - | 1,06 mill. kr | +1,0 % |
| [ØRJAN ANGELL AS](https://www.norscout.com/no/company/914852994-orjan-angell-as) | Ullensvang | - | 1,88 mill. kr | +11,9 % |
| [KOORDINATOR JON BERNTSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/935452821-koordinator-jon-berntsen-as) | Ullensvang | - | 664 280 kr | - |
| [RED MAPLE AS](https://www.norscout.com/no/company/929523288-red-maple-as) | Ullensvang | - | 2,03 mill. kr | −25,7 % |
| [HYDROGENVEGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/924546905-hydrogenvegen-as) | Ullensvang | - | 535 000 kr | - |
| [EAASNES AS](https://www.norscout.com/no/company/934227603-eaasnes-as) | Ullensvang | - | 2,44 mill. kr | - |
| [GJØRV CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/994080423-gjorv-consulting-as) | Ullensvang | - | 255 625 kr | −93,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
