---
title: "KUN-EMAS NORGE AS (933182878): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KUN-EMAS NORGE AS i Stavanger hadde 1,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lia Siti Farhatussaadah. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933182878-kun-emas-norge-as"
---

# KUN-EMAS NORGE AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Stavanger

- Org.nr: 933 182 878
- Daglig leder: Lia Siti Farhatussaadah (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,7 mill. kr (+40,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 23 717 kr (Margin 1,4 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,36 (tilfredsstillende). Opp fra 1,33 i 2024
- Soliditet: 26,4 % (god). Opp fra 24,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 10,0 % | 1,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 17,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,33 | 1,36 |
| Soliditet | 24,5 % | 26,4 % |
| Gjeldsgrad | 3,1 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 208 | 1 698 |
| Driftsresultat | 120 | 24 |
| Årsresultat | 94 | 18 |
| Driftsmargin | 10,0 % | 1,4 % |
| Sum gjeld | 381 | 396 |
| Sum driftskostnader | 1 088 | 1 675 |
| Finansresultat | - | −1 |
| Resultat før skatt | 120 | 23 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 505 | 538 |
| Sum eiendeler | 505 | 538 |
| Egenkapital | 124 | 142 |
| Kortsiktig gjeld | 381 | 396 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lia Siti Farhatussaadah: Daglig leder og styremedlem
- Iqbal Fachrizal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Solåsveien 31B, 4016 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 24.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.05.2024
- Regnskapsfører: [JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/979713894-jansson-larsen-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 2 642 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Innleie av ingeniører og annet fagpersonell innen helse samt olje og gassektoren, samt utføre ingeniørtjenester som prosjekter, tegning, kalkyle og generelt salg for kunder.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000471485&sokeverdi=933182878&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INSHA AS](https://www.norscout.com/no/company/930693510-insha-as) | Stavanger | - | 1,72 mill. kr | −18,8 % |
| [TEIST AS](https://www.norscout.com/no/company/942791763-teist-as) | Stavanger | - | 1,68 mill. kr | −8,7 % |
| [KJELLOYE AS](https://www.norscout.com/no/company/931559419-kjelloye-as) | Stavanger | - | 1,72 mill. kr | −0,2 % |
| [HAI ENGINEERING AS](https://www.norscout.com/no/company/930463086-hai-engineering-as) | Stavanger | - | 1,66 mill. kr | −3,1 % |
| [WELLPRO AS](https://www.norscout.com/no/company/989110993-wellpro-as) | Stavanger | - | 1,76 mill. kr | - |
| [MASTR CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/935479533-mastr-consulting-as) | Stavanger | - | 1,66 mill. kr | - |
| [5K INTERNATIONAL AS](https://www.norscout.com/no/company/887468222-5k-international-as) | Stavanger | - | 1,78 mill. kr | +68,2 % |
| [FLYCON AS](https://www.norscout.com/no/company/914149010-flycon-as) | Stavanger | - | 1,63 mill. kr | −43,8 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.07.2026.
