---
title: "K TORSRUD AS (933291642): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "K TORSRUD AS i Rollag hadde 2,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kjetil Torsrud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933291642-k-torsrud-as"
---

# K TORSRUD AS

Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Rollag

- Org.nr: 933 291 642
- Daglig leder: Kjetil Torsrud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,1 mill. kr (−13,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 517 046 kr (Margin 24,6 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,2 % (meget god)
- Likviditet: 3,11 (meget god). Ned fra 3,21 i 2024
- Soliditet: 68,4 % (meget god). Ned fra 69,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 18,2 % |
| Driftsmargin | 90,8 % | 24,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 26,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,21 | 3,11 |
| Soliditet | 69,5 % | 68,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 438 | 2 102 |
| Driftsresultat | 2 213 | 517 |
| Årsresultat | 1 726 | 393 |
| Driftsmargin | 90,8 % | 24,6 % |
| Sum gjeld | 772 | 994 |
| Sum driftskostnader | 225 | 1 585 |
| Finansresultat | 0 | −10 |
| Resultat før skatt | 2 213 | 507 |
| Anleggsmidler | 48 | 48 |
| Omløpsmidler | 2 480 | 3 096 |
| Sum eiendeler | 2 528 | 3 143 |
| Egenkapital | 1 756 | 2 149 |
| Kortsiktig gjeld | 772 | 994 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kjetil Torsrud: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vrågåvegen 298, 3626 Rollag
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Etablert: 23.01.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 20.09.2024
- Regnskapsfører: [NUMEDAL REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/982003202-numedal-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 312 av 1 242 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tekniske tjenester, kjøp, salg og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 28.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000315452&sokeverdi=933291642&spraak=nb)
- 12.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000576425&sokeverdi=933291642&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000564269&sokeverdi=933291642&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MULTISCAN AS](https://www.norscout.com/no/company/914738598-multiscan-as) | Rollag | - | 197 190 kr | - |
| [NERHEIM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/933812715-nerheim-invest-as) | Vindafjord | - | 2,11 mill. kr | - |
| [LL12 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/916619693-ll12-holding-as) | Horten | - | 2,1 mill. kr | +6,0 % |
| [BLENDER BRANDS AS](https://www.norscout.com/no/company/918493786-blender-brands-as) | Oslo | - | 2,13 mill. kr | +17,7 % |
| [DUNDAS FOOTWEAR AS](https://www.norscout.com/no/company/913596498-dundas-footwear-as) | Oslo | - | 2,1 mill. kr | +9,7 % |
| [C. WILHELMSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921221592-c-wilhelmsen-holding-as) | Øvre Eiker | - | 2,15 mill. kr | +41,8 % |
| [LITE-HOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/928653900-lite-house-as) | Arendal | - | 2,08 mill. kr | −50,3 % |
| [FEHN ORIGINALS AS](https://www.norscout.com/no/company/922839123-fehn-originals-as) | Bærum | - | 2,15 mill. kr | +8,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.05.2026.
