---
title: "INNLANDET INDUSTRISERVICE AS (933374025): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INNLANDET INDUSTRISERVICE AS i Åsnes hadde 2,86 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Remi André Østgård. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933374025-innlandet-industriservice-as"
---

# INNLANDET INDUSTRISERVICE AS

Reparasjon og vedlikehold av maskiner · Åsnes

- Org.nr: 933 374 025
- Daglig leder: Remi André Østgård (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,86 mill. kr (+205,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 536 823 kr (Margin 18,7 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 55,5 % (meget god)
- Likviditet: 1,37 (tilfredsstillende). Ned fra 2,52 i 2024
- Soliditet: 75,9 % (meget god). Opp fra 64,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 55,5 % |
| Driftsmargin | 62,2 % | 18,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 77,0 % |
| Likviditetsgrad | 2,52 | 1,37 |
| Soliditet | 64,9 % | 75,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 938 | 2 864 |
| Driftsresultat | 583 | 537 |
| Årsresultat | 455 | 417 |
| Driftsmargin | 62,2 % | 18,7 % |
| Sum gjeld | 262 | 286 |
| Sum driftskostnader | 354 | 2 327 |
| Finansresultat | 0 | −3 |
| Resultat før skatt | 583 | 534 |
| Anleggsmidler | 100 | 838 |
| Omløpsmidler | 647 | 351 |
| Sum eiendeler | 747 | 1 189 |
| Egenkapital | 485 | 903 |
| Kortsiktig gjeld | 257 | 257 |
| Langsiktig gjeld | 6 | 30 |

## Ledelse og styre

- Remi André Østgård: Daglig leder og styrets leder
- Marte Cecilie Jørgensen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Nygårdsmoen 24, 2280 Gjesåsen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 33.120 Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Etablert: 14.04.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2024
- Størrelse: Nr. 435 av 1 023 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen reparasjon av maskiner og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 02.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000089051&sokeverdi=933374025&spraak=nb)
- 29.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000809516&sokeverdi=933374025&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KJØLEN LANDBRUKSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935814162-kjolen-landbruksservice-as) | Åsnes | - | 1,21 mill. kr | - |
| [RØSHOLT MASKIN AVD. HØNEFOSS AS](https://www.norscout.com/no/company/935376750-rosholt-maskin-avd-honefoss-as) | Ringerike | - | 2,87 mill. kr | - |
| [LULU MASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/825903062-lulu-maskinservice-as) | Krødsherad | - | 2,85 mill. kr | +11,6 % |
| [WOLLBERG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/992514647-wollberg-service-as) | Midt-Telemark | - | 2,88 mill. kr | +14 % |
| [LONO GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/824558442-lono-gruppen-as) | Ullensvang | - | 2,81 mill. kr | +32,9 % |
| [STORMEK AS](https://www.norscout.com/no/company/912192792-stormek-as) | Horten | - | 2,88 mill. kr | +2,8 % |
| [EIKER MASKINSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/833486152-eiker-maskinservice-as) | Drammen | - | 2,78 mill. kr | +65,8 % |
| [M-TECH AS](https://www.norscout.com/no/company/912603822-m-tech-as) | Trondheim | - | 2,88 mill. kr | +23,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
