---
title: "SAN10 HOLDING AS (933470377): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SAN10 HOLDING AS i Trondheim hadde 497 513 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933470377-san10-holding-as"
---

# SAN10 HOLDING AS

Uoppgitt · Trondheim

- Org.nr: 933 470 377
- Styreleder: Nina Santi

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 497 513 kr
- Driftsresultat 2025: 494 563 kr (Margin 99,4 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 50,0 % (meget god)
- Likviditet: 2,52 (meget god)
- Soliditet: 33,2 % (god). Opp fra 3,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 50,0 % |
| Driftsmargin | - | 99,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 227,0 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,52 |
| Soliditet | 3,3 % | 33,2 % |
| Gjeldsgrad | 29,7 | 2,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 498 |
| Driftsresultat | 0 | 495 |
| Årsresultat | 0 | 386 |
| Driftsmargin | - | 99,4 % |
| Sum gjeld | 720 | 827 |
| Sum driftskostnader | 0 | 3 |
| Finansresultat | - | −1 |
| Resultat før skatt | 0 | 493 |
| Anleggsmidler | 721 | 967 |
| Omløpsmidler | 23 | 270 |
| Sum eiendeler | 744 | 1 238 |
| Egenkapital | 24 | 411 |
| Kortsiktig gjeld | - | 107 |
| Langsiktig gjeld | 720 | 720 |

## Ledelse og styre

- Nina Santi: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Nina Santi, Kvitsteinvegen 92, 7027 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 28.04.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.03.2025
- Størrelse: Nr. 2 058 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre finansielle instrumenter.

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000309221&sokeverdi=933470377&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RWE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989987518-rwe-invest-as) | Trondheim | - | 514 075 kr | - |
| [BLÅ ESBÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/922689822-bla-esba-as) | Trondheim | - | 466 169 kr | - |
| [BRUROCK AS](https://www.norscout.com/no/company/919327545-brurock-as) | Trondheim | - | 538 471 kr | - |
| [KRFA AS](https://www.norscout.com/no/company/991420657-krfa-as) | Trondheim | - | 450 000 kr | - |
| [EVERFORS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/820926862-everfors-invest-as) | Trondheim | - | 592 162 kr | −64,6 % |
| [THORLAND CAPITAL MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/934274458-thorland-capital-management-as) | Trondheim | - | 444 652 kr | - |
| [REITAN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920914330-reitan-invest-as) | Trondheim | - | 599 793 kr | - |
| [HANNAH AS](https://www.norscout.com/no/company/918711813-hannah-as) | Trondheim | - | 417 837 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.05.2026.
