---
title: "PHUNG SARANAILS AS (933481328): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PHUNG SARANAILS AS i Ullensaker hadde 1,37 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Nhung Phung. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933481328-phung-saranails-as"
---

# PHUNG SARANAILS AS

Frisering og barbering · Ullensaker

- Org.nr: 933 481 328
- Daglig leder: Nhung Phung (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,37 mill. kr (+134,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 246 673 kr (Margin 18 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 39,5 % (meget god)
- Likviditet: 1,87 (god). Opp fra 1,56 i 2024
- Soliditet: 58,2 % (meget god). Opp fra 34,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 39,5 % |
| Driftsmargin | 38,8 % | 18,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 83,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,56 | 1,87 |
| Soliditet | 34,6 % | 58,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 583 | 1 368 |
| Driftsresultat | 226 | 247 |
| Årsresultat | 176 | 192 |
| Driftsmargin | 38,8 % | 18 % |
| Sum gjeld | 379 | 282 |
| Sum driftskostnader | 357 | 1 122 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 226 | 247 |
| Anleggsmidler | 262 | 248 |
| Omløpsmidler | 318 | 426 |
| Sum eiendeler | 580 | 675 |
| Egenkapital | 201 | 393 |
| Kortsiktig gjeld | 203 | 228 |
| Langsiktig gjeld | 176 | - |

## Ledelse og styre

- Nhung Phung: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Storgata 7A, 2050 Jessheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 18.04.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.07.2024
- Regnskapsfører: [TIQ REGNSKAPSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/912434478-tiq-regnskapsbyra-as)
- Størrelse: Nr. 1 670 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Skjønnhetspleie og negledesign og annen virksomhet som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 20.05.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000279162&sokeverdi=933481328&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ADAM FRISØR A AS](https://www.norscout.com/no/company/935394953-adam-frisor-a-as) | Ullensaker | - | 1,43 mill. kr | - |
| [STUDIO74 AS](https://www.norscout.com/no/company/930731609-studio74-as) | Ullensaker | - | 1,05 mill. kr | +1,8 % |
| [SALONG KAKTUS AS](https://www.norscout.com/no/company/932934515-salong-kaktus-as) | Ullensaker | - | 1,62 mill. kr | - |
| [WE MET FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926488120-we-met-frisor-as) | Ullensaker | - | 813 374 kr | - |
| [STUDIO NOVA AS](https://www.norscout.com/no/company/925820458-studio-nova-as) | Ullensaker | - | 2,25 mill. kr | +18,6 % |
| [SALONG DUETT AS](https://www.norscout.com/no/company/997894529-salong-duett-as) | Ullensaker | - | 693 924 kr | - |
| [KLØFTA HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/918499342-klofta-hardesign-as) | Ullensaker | 5 | 4,33 mill. kr | +12 % |
| [LILLY SKJØNNHET AS](https://www.norscout.com/no/company/935284570-lilly-skjonnhet-as) | Ullensaker | - | 222 856 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
