---
title: "SURENESS AS (933527190): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SURENESS AS i Nordre Follo hadde 1,02 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Jarle Henning Gundersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933527190-sureness-as"
---

# SURENESS AS

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers · Nordre Follo

- Org.nr: 933 527 190
- Telefon: 959 45 903
- E-post: jarle@jado.no
- Daglig leder: Jarle Henning Gundersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,02 mill. kr (+80,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 942 920 kr (Margin 92,3 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 87,2 % (meget god)
- Likviditet: 5,81 (meget god). Opp fra 2,64 i 2024
- Soliditet: 82,8 % (meget god). Opp fra 62,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 87,2 % |
| Driftsmargin | 97,0 % | 92,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 114,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,64 | 5,81 |
| Soliditet | 62,1 % | 82,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 565 | 1 022 |
| Driftsresultat | 548 | 943 |
| Årsresultat | 428 | 741 |
| Driftsmargin | 97 % | 92,3 % |
| Sum gjeld | 279 | 249 |
| Sum driftskostnader | 17 | 79 |
| Finansresultat | 0 | 7 |
| Resultat før skatt | 548 | 950 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 737 | 1 448 |
| Sum eiendeler | 737 | 1 448 |
| Egenkapital | 458 | 1 199 |
| Kortsiktig gjeld | 279 | 249 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jarle Henning Gundersen: Daglig leder og styrets leder
- Hege Cathrine Gundersen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fossveien 6B, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.640 Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
- Etablert: 13.05.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 25.11.2024
- Regnskapsfører: [A. ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/926060171-a-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 1 343 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg og kjøp samt investering i produkter/tjenester innenfor jernvare og emballasje derav forbruk og maskiner for disse bransjer. Selskapet vil også delta i andre selskaper med lignende virksomhet samt kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak med lignende formål.

## Siste endringer

- 03.06.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000411806&sokeverdi=933527190&spraak=nb)
- 29.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000643083&sokeverdi=933527190&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WHTIF AS](https://www.norscout.com/no/company/932137984-whtif-as) | Nordre Follo | - | 2,04 mill. kr | - |
| [SBL BRANNVERN AS](https://www.norscout.com/no/company/913311299-sbl-brannvern-as) | Nordre Follo | - | 975 596 kr | - |
| [POWER HOUSE NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920559050-power-house-norway-as) | Nordre Follo | - | 2,22 mill. kr | −93,6 % |
| [TURE AS](https://www.norscout.com/no/company/999270646-ture-as) | Nordre Follo | - | 839 000 kr | - |
| [FEGIME NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/911118181-fegime-norge-as) | Nordre Follo | - | 2,38 mill. kr | −14,4 % |
| [WESTERN METALS AS](https://www.norscout.com/no/company/950190906-western-metals-as) | Nordre Follo | - | 719 602 kr | - |
| [SKIVEIEN 123 AS](https://www.norscout.com/no/company/989110918-skiveien-123-as) | Nordre Follo | - | 2,41 mill. kr | +49,7 % |
| [KAPELLVEIEN BYGG 2 AS](https://www.norscout.com/no/company/994901524-kapellveien-bygg-2-as) | Nordre Follo | - | 679 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
