---
title: "GARD 44/4 AS (933626903): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GARD 44/4 AS i Stavanger hadde 11,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Torleiv Bru. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933626903-gard-44-4-as"
---

# GARD 44/4 AS

Annet fjørfehold · Stavanger

- Org.nr: 933 626 903
- Daglig leder: Torleiv Bru (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,3 mill. kr (+182,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,19 mill. kr (Margin 10,5 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 70,6 % (meget god)
- Likviditet: 1,49 (tilfredsstillende). Opp fra 1,41 i 2024
- Soliditet: 32,7 % (god). Opp fra 29,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 70,6 % |
| Driftsmargin | 12,2 % | 10,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 226,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,41 | 1,49 |
| Soliditet | 29,0 % | 32,7 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 984 | 11 252 |
| Driftsresultat | 485 | 1 186 |
| Årsresultat | 378 | 931 |
| Driftsmargin | 12,2 % | 10,5 % |
| Sum gjeld | 999 | 1 333 |
| Sum driftskostnader | 3 498 | 10 066 |
| Finansresultat | −1 | 8 |
| Resultat før skatt | 485 | 1 194 |
| Anleggsmidler | 2 | 2 |
| Omløpsmidler | 1 406 | 1 981 |
| Sum eiendeler | 1 407 | 1 982 |
| Egenkapital | 408 | 649 |
| Kortsiktig gjeld | 999 | 1 333 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Torleiv Bru: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lomberveien 10, 4158 Bru
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.479 Annet fjørfehold
- Etablert: 29.05.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.08.2024
- Revisor: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: RENNESØY OG RANDABERG REKNESKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 21 av 42 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kyllingproduksjon.

## Siste endringer

- 02.09.2026: Ny forretningsadresse
- 03.06.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 02.09.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000724247&sokeverdi=933626903&spraak=nb)
- 03.06.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000342059&sokeverdi=933626903&spraak=nb)
- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000221523&sokeverdi=933626903&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VOLL KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/831983612-voll-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | 0,0 % |
| [ULLENES KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/931906402-ullenes-kylling-as) | Stavanger | - | 9,36 mill. kr | +0,6 % |
| [HÅVARSTEIN KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/932371367-havarstein-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +3,3 % |
| [OPSAL KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933427021-opsal-kylling-as) | Stavanger | - | 6,4 mill. kr | - |
| [AUSTBØ KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933541681-austbo-kylling-as) | Stavanger | - | 11,7 mill. kr | +136,2 % |
| [LAUVSNES AS](https://www.norscout.com/no/company/932726866-lauvsnes-as) | Stavanger | - | 3,9 mill. kr | +7,0 % |
| [KLOSTER KYLLING AS](https://www.norscout.com/no/company/933459934-kloster-kylling-as) | Stavanger | - | 11,9 mill. kr | +137 % |
| [VOLL INVISTERING AS](https://www.norscout.com/no/company/932733285-voll-invistering-as) | Stavanger | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.09.2026.
