---
title: "JENS OLAF RUD SKADEFOREBYGGING AS (933628078): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JENS OLAF RUD SKADEFOREBYGGING AS i Eidsvoll hadde 406 645 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933628078-jens-olaf-rud-skadeforebygging-as"
---

# JENS OLAF RUD SKADEFOREBYGGING AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Eidsvoll

- Org.nr: 933 628 078
- Styreleder: Jens Olaf Rud

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 406 645 kr
- Driftsresultat 2025: 203 671 kr (Margin 50,1 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 130,6 % (meget god)
- Likviditet: 1,93 (god). Opp fra 0,40 i 2024
- Soliditet: 48,2 % (meget god). Opp fra −150,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 130,6 % |
| Driftsmargin | - | 50,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 366,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,40 | 1,93 |
| Soliditet | −150,4 % | 48,2 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 407 |
| Driftsresultat | −60 | 204 |
| Årsresultat | −60 | 171 |
| Driftsmargin | - | 50,1 % |
| Sum gjeld | 50 | 151 |
| Sum driftskostnader | 60 | 203 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −60 | 204 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 20 | 292 |
| Sum eiendeler | 20 | 292 |
| Egenkapital | −30 | 141 |
| Kortsiktig gjeld | 50 | 151 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Jens Olaf Rud: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Grindatunet 1, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 06.06.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.05.2025
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 4 031 av 5 688 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bistå bedrifter innen transport, anlegg og andre bransjer med skadeforebyggende prosesser, samt annen oppdragsbasert bistand.

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000329545&sokeverdi=933628078&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TRONDEG PL AS](https://www.norscout.com/no/company/930926841-trondeg-pl-as) | Eidsvoll | - | 1,58 mill. kr | −11,2 % |
| [FDEVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/829381052-fdevices-as) | Eidsvoll | - | 320 822 kr | - |
| [ANIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/923948333-anike-as) | Eidsvoll | - | 1,8 mill. kr | +26,8 % |
| [AIRLAB AS](https://www.norscout.com/no/company/929457307-airlab-as) | Eidsvoll | - | 112 289 kr | - |
| [GEPCON AS](https://www.norscout.com/no/company/993082163-gepcon-as) | Eidsvoll | - | 2,03 mill. kr | −37,5 % |
| [DURABELT AS](https://www.norscout.com/no/company/928059707-durabelt-as) | Eidsvoll | - | 63 700 kr | - |
| [CRITICAL INFRASTRUCTURE SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/927454939-critical-infrastructure-services-as) | Eidsvoll | 13 | 9,34 mill. kr | −69,8 % |
| [HPVISTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/916689721-hpvistech-as) | Eidsvoll | - | 1 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.06.2026.
