---
title: "PYROMAX NORGE AS (933681726): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PYROMAX NORGE AS i Narvik hadde 1,06 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bjørnar Thomassen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933681726-pyromax-norge-as"
---

# PYROMAX NORGE AS

Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr · Narvik

- Org.nr: 933 681 726
- Daglig leder: Bjørnar Thomassen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,06 mill. kr (+22,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 662 kr (Margin 0,1 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,8 % (svak)
- Likviditet: 1,09 (tilfredsstillende). Ned fra 1,20 i 2024
- Soliditet: 7,9 % (svak). Ned fra 16,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,8 % |
| Driftsmargin | −0,7 % | 0,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −19,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,20 | 1,09 |
| Soliditet | 16,2 % | 7,9 % |
| Gjeldsgrad | 5,2 | 11,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 864 | 1 056 |
| Driftsresultat | −6 | 1 |
| Årsresultat | −6 | −6 |
| Driftsmargin | −0,7 % | 0,1 % |
| Sum gjeld | 124 | 208 |
| Sum driftskostnader | 870 | 1 055 |
| Finansresultat | 0 | −5 |
| Resultat før skatt | −6 | −4 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 148 | 226 |
| Sum eiendeler | 148 | 226 |
| Egenkapital | 24 | 18 |
| Kortsiktig gjeld | 124 | 208 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Bjørnar Thomassen: Daglig leder og styremedlem
- Jan-Inge Morkemo: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongens gate 30, 8514 Narvik
- Postadresse: c/o Bjørnar Thomassen, Marmorsvingen 1, 8515 Narvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.840 Engroshandel med jernvarer, rørleggerartikler og oppvarmingsutstyr
- Etablert: 04.06.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 11.08.2024
- Størrelse: Nr. 315 av 379 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import, salg, montering og service av: Dieselvarmere, båtvarmere og hyttevarmere og varmepumper for privatboliger, industri og næringsbygg samt hytter. Dette inkluderer også deler og utstyr som hører inn under dette. Import og salg av diverse båtutstyr, hytte utstyr, campingutstyr, elektriske verktøy og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 22.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000708600&sokeverdi=933681726&spraak=nb)
- 11.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000053147&sokeverdi=933681726&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORSK MILJØSERVICE NORD AS](https://www.norscout.com/no/company/934569199-norsk-miljoservice-nord-as) | Narvik | - | 3,79 mill. kr | - |
| [C. MAJBÄCK AS](https://www.norscout.com/no/company/893776532-c-majback-as) | Narvik | - | 1,22 mill. kr | −12,8 % |
| [AT ZONES AS](https://www.norscout.com/no/company/816634792-at-zones-as) | Narvik | - | 957 235 kr | - |
| [SKAVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/928547175-skavik-as) | Narvik | - | 1,23 mill. kr | −26,6 % |
| [ENEVOLDSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/996917797-enevoldsen-holding-as) | Narvik | - | 755 000 kr | - |
| [FRAKTMEGLER AS](https://www.norscout.com/no/company/926570935-fraktmegler-as) | Narvik | - | 1,24 mill. kr | −44,2 % |
| [SIGNALCO-NORD AS](https://www.norscout.com/no/company/992236302-signalco-nord-as) | Narvik | - | 722 416 kr | - |
| [RECYCLINGNOR AS](https://www.norscout.com/no/company/929922611-recyclingnor-as) | Narvik | - | 2,28 mill. kr | −61,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
