---
title: "CARBO CULTURE AS (933731219): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CARBO CULTURE AS i Bærum hadde 8,37 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933731219-carbo-culture-as"
---

# CARBO CULTURE AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Bærum

- Org.nr: 933 731 219
- Styreleder: Pia Henrietta Moon

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,37 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 627 328 kr (Margin 7,5 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 60,8 % (meget god)
- Likviditet: 1,27 (tilfredsstillende). Ned fra 1,65 i 2024
- Soliditet: 21,0 % (god). Opp fra −53,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 60,8 % |
| Driftsmargin | - | 7,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 503,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,65 | 1,27 |
| Soliditet | −53,8 % | 21,0 % |
| Gjeldsgrad | - | 3,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 8 369 |
| Driftsresultat | −160 | 627 |
| Årsresultat | −160 | 518 |
| Driftsmargin | - | 7,5 % |
| Sum gjeld | 390 | 1 436 |
| Sum driftskostnader | 160 | 7 742 |
| Finansresultat | 0 | −11 |
| Resultat før skatt | −160 | 617 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 253 | 1 818 |
| Sum eiendeler | 253 | 1 818 |
| Egenkapital | −136 | 381 |
| Kortsiktig gjeld | 154 | 1 436 |
| Langsiktig gjeld | 236 | - |

## Ledelse og styre

- Pia Henrietta Moon: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Revir Works, Rådmann Halmrasts vei 5, 1337 Sandvika
- Postadresse: c/o Advokatfirmaet CLP DA, Postboks 1974 Vika, 0125 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 01.06.2024
- Tidligere navn: NFH 240658 AS (2024)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2025
- Revisor: [SLM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/972412112-slm-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 966 av 5 688 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å erverve, investere i eller utvikle prosjekter eller teknologi for energiproduksjon, dekarbonisering, karbonfangst og/eller karbonlagring og/eller erverve eller investere i andre virksomheter og det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 30.06.2026: Revisor endret
- 22.05.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000452923&sokeverdi=933731219&spraak=nb)
- 02.06.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000341336&sokeverdi=933731219&spraak=nb)
- 22.05.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000291223&sokeverdi=933731219&spraak=nb)
- 20.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000189191&sokeverdi=933731219&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000533411&sokeverdi=933731219&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MORE VALVES AS](https://www.norscout.com/no/company/917318654-more-valves-as) | Bærum | - | 10,1 mill. kr | +68,3 % |
| [CAP NORD ENERGY AS](https://www.norscout.com/no/company/912651576-cap-nord-energy-as) | Bærum | - | 8,16 mill. kr | +19 % |
| [PRECISION SUBSEA AS](https://www.norscout.com/no/company/893136282-precision-subsea-as) | Bærum | - | 11,2 mill. kr | +148,8 % |
| [CONSVALT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/928745546-consvalt-consulting-as) | Bærum | - | 8,06 mill. kr | +19,5 % |
| [NORDIC TANK SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/923269576-nordic-tank-solutions-as) | Bærum | - | 13,6 mill. kr | −75 % |
| [INSPECTION WORKS AS](https://www.norscout.com/no/company/929229495-inspection-works-as) | Bærum | - | 6,21 mill. kr | +145 % |
| [FS DYNAMICS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/912499642-fs-dynamics-norway-as) | Bærum | - | 14,7 mill. kr | - |
| [PROVARIS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/929584449-provaris-norway-as) | Bærum | - | 6,14 mill. kr | +219,3 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
