---
title: "CALM INDUSTRIES AS (933757129): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CALM INDUSTRIES AS i Inderøy hadde 2,26 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Linda Melby. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933757129-calm-industries-as"
---

# CALM INDUSTRIES AS

Annen detaljhandel med andre nye varer · Inderøy

- Org.nr: 933 757 129
- Daglig leder: Linda Melby

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,26 mill. kr (+692,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −86 929 kr (Margin −3,9 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −30,1 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,90 (svak). Ned fra 1,40 i 2024
- Soliditet: −11,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 28,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −30,1 % |
| Driftsmargin | −3,3 % | −3,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,40 | 0,90 |
| Soliditet | 28,6 % | −11,4 % |
| Gjeldsgrad | 2,5 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 285 | 2 257 |
| Driftsresultat | −9 | −87 |
| Årsresultat | −10 | −92 |
| Driftsmargin | −3,3 % | −3,9 % |
| Sum gjeld | 111 | 465 |
| Sum driftskostnader | 294 | 2 344 |
| Finansresultat | 0 | −5 |
| Resultat før skatt | −10 | −92 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 155 | 417 |
| Sum eiendeler | 155 | 417 |
| Egenkapital | 44 | −48 |
| Kortsiktig gjeld | 111 | 465 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Linda Melby: Daglig leder
- Charlotte Nordtømme: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Søndre Lensmyrvegen 58, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.780 Annen detaljhandel med andre nye varer
- Etablert: 10.06.2024
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 25.08.2024
- Regnskapsfører: [EVER AS](https://www.norscout.com/no/company/979491611-ever-as)
- Størrelse: Nr. 171 av 455 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Postordre og internetthandel med annet spesialisert vareutvalg.

## Siste endringer

- 23.07.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000329585&sokeverdi=933757129&spraak=nb)
- 30.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000649350&sokeverdi=933757129&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RAVNØ AS](https://www.norscout.com/no/company/916809697-ravno-as) | Inderøy | - | 3,91 mill. kr | −3,7 % |
| [PRIMSTAVEN INDERØY AS](https://www.norscout.com/no/company/913507452-primstaven-inderoy-as) | Inderøy | - | 1,3 mill. kr | −21,9 % |
| [INDERØY LANDHANDLERI AS](https://www.norscout.com/no/company/913039343-inderoy-landhandleri-as) | Inderøy | - | 4,53 mill. kr | +5,7 % |
| [E HEGDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/919060301-e-hegdal-as) | Inderøy | - | 450 767 kr | - |
| [BYLUND BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/997972163-bylund-bil-as) | Inderøy | - | 8 mill. kr | −10,1 % |
| [PADLEDYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/926661469-padledykk-as) | Inderøy | - | 155 904 kr | - |
| [MALIKA AS](https://www.norscout.com/no/company/932743957-malika-as) | Inderøy | 6 | 1,43 mill. kr | +8,1 % |
| [UTETRIVSEL AS](https://www.norscout.com/no/company/921758901-utetrivsel-as) | Inderøy | - | 63 828 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 02.06.2026.
