---
title: "UPVALLEY AS (933781127): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "UPVALLEY AS i Vennesla hadde 3,08 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Frank Even Opdal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933781127-upvalley-as"
---

# UPVALLEY AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Vennesla

- Org.nr: 933 781 127
- Daglig leder: Frank Even Opdal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,08 mill. kr (+276,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,59 mill. kr (Margin 51,8 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 135,9 % (meget god)
- Likviditet: 1,63 (god). Opp fra 1,06 i 2024
- Soliditet: 39,5 % (god). Opp fra 5,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 135,9 % |
| Driftsmargin | 28,5 % | 51,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 429,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,06 | 1,63 |
| Soliditet | 5,5 % | 39,5 % |
| Gjeldsgrad | 17,2 | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 817 | 3 079 |
| Driftsresultat | 233 | 1 594 |
| Årsresultat | 182 | 1 242 |
| Driftsmargin | 28,5 % | 51,8 % |
| Sum gjeld | 515 | 1 089 |
| Sum driftskostnader | 585 | 1 485 |
| Finansresultat | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 233 | 1 592 |
| Anleggsmidler | 0 | 24 |
| Omløpsmidler | 545 | 1 777 |
| Sum eiendeler | 545 | 1 801 |
| Egenkapital | 30 | 712 |
| Kortsiktig gjeld | 515 | 1 088 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 1 |

## Ledelse og styre

- Frank Even Opdal: Daglig leder og styrets leder
- Henriette Opdal: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Frank Even Opdal, Vormbrokka 11, 4715 Øvrebø
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 15.05.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2024
- Størrelse: Nr. 1 386 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen IT og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000471665&sokeverdi=933781127&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DIGITATIO AS](https://www.norscout.com/no/company/932323095-digitatio-as) | Vennesla | - | 2,17 mill. kr | +30,1 % |
| [ENTAR AS](https://www.norscout.com/no/company/927089351-entar-as) | Vennesla | - | 1,25 mill. kr | +19,8 % |
| [IT PARTNER SØR AS](https://www.norscout.com/no/company/989114379-it-partner-sor-as) | Vennesla | - | 816 546 kr | - |
| [RUBENDAHL CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/996888460-rubendahl-consulting-as) | Vennesla | - | 230 800 kr | - |
| [REINERTSEN DATASERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/914763231-reinertsen-dataservice-as) | Vennesla | - | 199 245 kr | - |
| [BRAADLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/912503097-braadland-as) | Vennesla | - | 122 985 kr | - |
| [Y DEVELOPMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/928482987-y-development-as) | Vennesla | - | 45 500 kr | - |
| [HISA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/912025020-hisa-holding-as) | Vennesla | - | 31 800 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
