---
title: "REVONTULET AS (933793133): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "REVONTULET AS i Halden hadde 1,03 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bjørn Magnus Ihler. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933793133-revontulet-as"
---

# REVONTULET AS

Vakttjenester ikke nevnt annet sted · Halden

- Org.nr: 933 793 133
- Daglig leder: Bjørn Magnus Ihler (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,03 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 486 000 kr (Margin 47,2 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 181,5 % (meget god)
- Likviditet: 2,27 (meget god)
- Soliditet: 75,0 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 181,5 % |
| Driftsmargin | - | 47,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 237,7 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,27 |
| Soliditet | 100,0 % | 75,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 1 029 |
| Driftsresultat | −17 | 486 |
| Årsresultat | −17 | 383 |
| Driftsmargin | - | 47,2 % |
| Sum gjeld | 0 | 133 |
| Resultat før skatt | −17 | 486 |
| Anleggsmidler | 0 | 226 |
| Omløpsmidler | 13 | 302 |
| Sum eiendeler | 13 | 528 |
| Egenkapital | 13 | 396 |
| Kortsiktig gjeld | - | 133 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Bjørn Magnus Ihler: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Revontulet AS, Håkon Melbergs vei 16, 1783 Halden
- Postadresse: c/o Revontulet AS, v/ Bjørn Ihler, Håkon Melbergs vei 16, 1783 Halden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 80.090 Vakttjenester ikke nevnt annet sted
- Etablert: 10.06.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 18.03.2025
- Regnskapsfører: [RANDI REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/925337757-randi-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 54 av 91 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å gi våre kunder verktøy, data, etterretning og analyse for å beskytte seg selv, deres tjenester, eiendeler og interesser mot voldelige ekstremisme, terror og organisert kriminell aktivitet.

## Siste endringer

- 06.02.2026: Ny postadresse
- 06.02.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000651916&sokeverdi=933793133&spraak=nb)
- 06.02.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000046504&sokeverdi=933793133&spraak=nb)
- 15.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000790135&sokeverdi=933793133&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORDLYS ETTERFORSKNING AS](https://www.norscout.com/no/company/831444592-nordlys-etterforskning-as) | Halden | - | 1,92 mill. kr | −2,7 % |
| [FOSSEKALLEN KONTROLL AS](https://www.norscout.com/no/company/928617246-fossekallen-kontroll-as) | Halden | - | 0 kr | - |
| [PGA LÅS AS](https://www.norscout.com/no/company/935329299-pga-las-as) | Ullensaker | - | 1,08 mill. kr | - |
| [GRÅMUREN VERDISIKRING OG UTLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/823937172-gramuren-verdisikring-og-utleie-as) | Bodø | - | 970 167 kr | - |
| [VADLA TRYGGHETSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/983222188-vadla-trygghetsbyra-as) | Oslo | - | 1,11 mill. kr | −0,1 % |
| [SECURA AS](https://www.norscout.com/no/company/914050456-secura-as) | Oslo | - | 901 168 kr | - |
| [GULEN DRIFTSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/921844301-gulen-driftsservice-as) | Gulen | - | 1,22 mill. kr | - |
| [K2 SECURITY AS](https://www.norscout.com/no/company/923311483-k2-security-as) | Ørland | - | 825 743 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.09.2026.
