---
title: "SACRED SOULTEACHING AS (933836290): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SACRED SOULTEACHING AS i Våler hadde 221 605 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Heidi Bergh. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933836290-sacred-soulteaching-as"
---

# SACRED SOULTEACHING AS

Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted · Våler

- Org.nr: 933 836 290
- Daglig leder: Heidi Bergh (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 221 605 kr (+83,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 42 254 kr (Margin 19,1 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 63,9 % (meget god)
- Likviditet: 64,32 (meget god). Opp fra 10,59 i 2024
- Soliditet: 98,4 % (meget god). Opp fra 90,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 63,9 % |
| Driftsmargin | 13,7 % | 19,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 66,8 % |
| Likviditetsgrad | 10,59 | 64,32 |
| Soliditet | 90,6 % | 98,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 121 | 222 |
| Driftsresultat | 17 | 42 |
| Årsresultat | 13 | 43 |
| Driftsmargin | 13,7 % | 19,1 % |
| Sum gjeld | 4 | 1 |
| Sum driftskostnader | 104 | 179 |
| Finansresultat | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | 17 | 43 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 47 | 87 |
| Sum eiendeler | 47 | 87 |
| Egenkapital | 43 | 86 |
| Kortsiktig gjeld | 4 | 1 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Heidi Bergh: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Lunnestadveien 6, 1592 Våler i Østfold
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.990 Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted
- Etablert: 24.06.2024
- Tidligere navn: KRYSTALLHJERTET AS (2024 til 2026)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 23.10.2024
- Størrelse: Nr. 313 av 460 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Veiledning og alternative tjenester, kursvirksomhet samt salg av bøker, orakelkort og andre produkter som naturlig hører sammen med dette.

## Siste endringer

- 27.01.2026: Navn endret

## Kunngjøringer

- 24.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000078260&sokeverdi=933836290&spraak=nb)
- 27.01.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000031389&sokeverdi=933836290&spraak=nb)
- 27.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000031388&sokeverdi=933836290&spraak=nb)
- 27.01.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000031387&sokeverdi=933836290&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PLANKEBYEN AVL OG OPPDRETT AS](https://www.norscout.com/no/company/934310357-plankebyen-avl-og-oppdrett-as) | Våler | - | 7 433 kr | - |
| [DRØMMEKROKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/998271487-drommekroken-as) | Våler | - | 725 189 kr | −35,6 % |
| [THERESES HUD & KROPPSTERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/997098846-thereses-hud-kroppsterapi-as) | Våler | - | 947 699 kr | −12,2 % |
| [WOWO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/917455309-wowo-holding-as) | Våler | - | 0 kr | - |
| [WAXONWAXOFF AS](https://www.norscout.com/no/company/917886059-waxonwaxoff-as) | Våler | 7 | 4,5 mill. kr | −4,4 % |
| [NORWEGIAN BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/917886067-norwegian-beauty-as) | Våler | 27 | 15,4 mill. kr | +3,4 % |
| [SNUTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/934177126-snuten-as) | Karmøy | - | 223 092 kr | - |
| [INKSAFIR AS](https://www.norscout.com/no/company/934228723-inksafir-as) | Nord-Aurdal | - | 217 511 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
