---
title: "NS SERVICE AS (933864596): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NS SERVICE AS i Rælingen hadde 355 860 kr i driftsinntekter i 2025 og 10 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933864596-ns-service-as"
---

# NS SERVICE AS

Byggeteknisk konsulentvirksomhet · Rælingen · Etablert 2024

- Org.nr: 933 864 596
- Styreleder: Inga Spole

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 355 860 kr (+1 276,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −76 083 kr (Margin −21,4 %)
- Ansatte: 10

## Ansatte

- desember 2025: 5
- mars 2026: 5
- mai 2026: 6
- juni 2026: 7
- juli 2026: 9
- august 2026: 10

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,01 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 24,44 i 2024
- Soliditet: −258,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 97,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 1,5 % | −21,4 % |
| Likviditetsgrad | 24,44 | 0,01 |
| Soliditet | 97,9 % | −258,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 26 | 356 |
| Driftsresultat | 0 | −76 |
| Årsresultat | 0 | −64 |
| Driftsmargin | 1,5 % | −21,4 % |
| Sum gjeld | 1 | 55 |
| Sum driftskostnader | 25 | 432 |
| Finansresultat | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | 0 | −78 |
| Anleggsmidler | 12 | 14 |
| Omløpsmidler | 13 | 1 |
| Sum eiendeler | 25 | 15 |
| Egenkapital | 25 | −39 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 144 |
| Langsiktig gjeld | 0 | −89 |

## Ledelse og styre

- Inga Spole: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stallbakken 5, 2005 Rælingen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.121 Byggeteknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 04.06.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.10.2025
- Regnskapsfører: [VITAL REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/915855881-vital-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 962 av 2 609 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørlegger, byggearbeid, ADK1 utførelse og omlegging av ledningsanlegg.

## Siste endringer

- 08.07.2026: Regnskapsfører endret
- 29.06.2026: Næringskode endret
- 27.06.2026: Formål endret
- 14.04.2026: Næringskode endret
- 13.01.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000554360&sokeverdi=933864596&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000011088&sokeverdi=933864596&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000582668&sokeverdi=933864596&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NYE ARKEL ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/931327003-nye-arkel-romerike-as) | Rælingen | 17 | 30 mill. kr | +26,1 % |
| [PEKEJAKKA AS](https://www.norscout.com/no/company/929642384-pekejakka-as) | Rælingen | - | 2,12 mill. kr | +6,0 % |
| [SENATET BYGG OG VVS RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/928990346-senatet-bygg-og-vvs-radgivning-as) | Rælingen | - | 1,04 mill. kr | - |
| [HÅNDVERKERSTALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936176550-handverkerstallen-as) | Rælingen | - | 420 020 kr | - |
| [TØMRER LASSE DAHL AS](https://www.norscout.com/no/company/917790388-tomrer-lasse-dahl-as) | Rælingen | - | 183 425 kr | - |
| [GULSETH OG LIBRANDSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929552997-gulseth-og-librandsen-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [NORDIC BOOSTER AS](https://www.norscout.com/no/company/818589042-nordic-booster-as) | Rælingen | 16 | 41,3 mill. kr | −6,6 % |
| [LEAN LOGISTIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/917778825-lean-logistikk-as) | Rælingen | 7 | 18,9 mill. kr | +3,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
