---
title: "HYDROFLOW TECHNOLOGIES AS (933874052): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HYDROFLOW TECHNOLOGIES AS i Grane hadde 863 393 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933874052-hydroflow-technologies-as"
---

# HYDROFLOW TECHNOLOGIES AS

Produksjon av elektrisitet fra vannkraft · Grane

- Org.nr: 933 874 052
- Styreleder: John Anders Brembu

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 863 393 kr (+292,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −22 987 kr (Margin −2,7 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,09 (tilfredsstillende). Opp fra 0,02 i 2024
- Soliditet: 8,8 % (svak). Ned fra 17,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −2,6 % | −2,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −43,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 1,09 |
| Soliditet | 17,1 % | 8,8 % |
| Gjeldsgrad | 4,9 | 10,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 220 | 863 |
| Driftsresultat | −6 | −23 |
| Årsresultat | −7 | −27 |
| Driftsmargin | −2,6 % | −2,7 % |
| Sum gjeld | 424 | 624 |
| Sum driftskostnader | 225 | 886 |
| Finansresultat | −3 | −9 |
| Resultat før skatt | −8 | −32 |
| Anleggsmidler | 501 | 6 |
| Omløpsmidler | 10 | 678 |
| Sum eiendeler | 511 | 684 |
| Egenkapital | 87 | 60 |
| Kortsiktig gjeld | 424 | 624 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- John Anders Brembu: Styrets leder
- Jørgen Ruderaas: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Troforsvegen 224, 8683 Trofors
- Postadresse: Brembu 89, 7877 Høylandet
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 35.121 Produksjon av elektrisitet fra vannkraft
- Etablert: 26.07.2024
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 13.02.2025
- Regnskapsfører: [BAKKAN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/938084300-bakkan-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 459 av 621 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive produksjon av elektrisitet fra små og midlertidige vannkraftverk, inkludert utbygging, drift og vedlikehold av vannkraftverkene og tilhørende infrastruktur.

## Siste endringer

- 17.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 28.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000617962&sokeverdi=933874052&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000625393&sokeverdi=933874052&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 09.04.2025: Tilskudd fra INNOVASJON NORGE, 1 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [UNIKRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/988368768-unikraft-as) | Grane | - | 1,21 mill. kr | −18 % |
| [JØLSTRAHOLMEN KRAFTVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/983082106-jolstraholmen-kraftverk-as) | Sunnfjord | - | 877 371 kr | - |
| [JORDALSKRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/984992807-jordalskraft-as) | Sunndal | - | 858 779 kr | - |
| [GRIMOKRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/992185228-grimokraft-as) | Ullensvang | - | 893 973 kr | - |
| [BUDALSELVA KRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/994507095-budalselva-kraft-as) | Kinn | - | 857 977 kr | −34,3 % |
| [VIKDALSKRAFT AS](https://www.norscout.com/no/company/980955141-vikdalskraft-as) | Rauma | - | 908 385 kr | - |
| [VALAKER KRAFTVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/932980614-valaker-kraftverk-as) | Stryn | - | 855 265 kr | −31,3 % |
| [ØLSELVA KRAFTVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/994325205-olselva-kraftverk-as) | Etne | - | 917 207 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 29.07.2026.
