---
title: "STAVANGER CONDITORI - AVD. TANANGER AS (933880419): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAVANGER CONDITORI - AVD. TANANGER AS i Sola hadde 2,58 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Helge Hansen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933880419-stavanger-conditori-avd-tananger-as"
---

# STAVANGER CONDITORI - AVD. TANANGER AS

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Sola · Etablert 2024

- Org.nr: 933 880 419
- Daglig leder: Helge Hansen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,58 mill. kr (+184,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −120 582 kr (Margin −4,7 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 8
- april 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,78 (svak). Ned fra 1,28 i 2024
- Soliditet: −13,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 22,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 4,8 % | −4,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −718,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,28 | 0,78 |
| Soliditet | 22,0 % | −13,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,5 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 906 | 2 578 |
| Driftsresultat | 43 | −121 |
| Årsresultat | 34 | −94 |
| Driftsmargin | 4,8 % | −4,7 % |
| Sum gjeld | 226 | 261 |
| Sum driftskostnader | 863 | 2 698 |
| Finansresultat | - | 0 |
| Resultat før skatt | 43 | −121 |
| Anleggsmidler | 0 | 27 |
| Omløpsmidler | 290 | 204 |
| Sum eiendeler | 290 | 231 |
| Egenkapital | 64 | −30 |
| Kortsiktig gjeld | 226 | 261 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Helge Hansen: Daglig leder og styrets leder
- Charlotte Hansen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Torkelstien 1, 4056 Tananger
- Postadresse: Gjesdalveien 27A, 4306 Sandnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 01.07.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2024
- Størrelse: Nr. 332 av 511 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av bakervarer og konditorvarer.

## Siste endringer

- 09.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 07.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000158289&sokeverdi=933880419&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KLEPPES MIKROBAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/931469290-kleppes-mikrobakeri-as) | Sola | 19 | 3,75 mill. kr | - |
| [SOLABAKEREN AS](https://www.norscout.com/no/company/976115279-solabakeren-as) | Sola | 5 | 5,84 mill. kr | +11,4 % |
| [INDUSTRI-INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/991781862-industri-invest-as) | Sola | - | 41,6 mill. kr | +607,7 % |
| [KAFE MIDTPUNKTET AS](https://www.norscout.com/no/company/974430444-kafe-midtpunktet-as) | Snåsa | 7 | 2,71 mill. kr | −4,2 % |
| [WENKES LEFSER AS](https://www.norscout.com/no/company/824548412-wenkes-lefser-as) | Froland | 7 | 1,48 mill. kr | +29,6 % |
| [MARSIPAN COMPAGNIET AS](https://www.norscout.com/no/company/917073791-marsipan-compagniet-as) | Oslo | 7 | 2,99 mill. kr | +21,5 % |
| [MARTAS CAFE AS](https://www.norscout.com/no/company/935517419-martas-cafe-as) | Asker | 7 | 943 403 kr | - |
| [LÅGEN BAKERI OG KONDITORI AS](https://www.norscout.com/no/company/930742163-lagen-bakeri-og-konditori-as) | Kongsberg | 7 | 3,38 mill. kr | +23,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
