---
title: "HANNE NILSEN AS (933916480): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HANNE NILSEN AS i Sør-Varanger hadde 602 389 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933916480-hanne-nilsen-as"
---

# HANNE NILSEN AS

Frisering og barbering · Sør-Varanger

- Org.nr: 933 916 480
- Styreleder: Hanne Nilsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 602 389 kr (+606,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 82 884 kr (Margin 13,8 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,10 (meget god). Ned fra 3,32 i 2024
- Soliditet: 52,4 % (meget god). Ned fra 69,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 15,7 % | 13,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 121,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,32 | 2,10 |
| Soliditet | 69,8 % | 52,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 85 | 602 |
| Driftsresultat | 13 | 83 |
| Årsresultat | 12 | 65 |
| Driftsmargin | 15,7 % | 13,8 % |
| Sum gjeld | 16 | 91 |
| Sum driftskostnader | 72 | 520 |
| Finansresultat | - | 0 |
| Resultat før skatt | 13 | 83 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 51 | 192 |
| Sum eiendeler | 51 | 192 |
| Egenkapital | 36 | 100 |
| Kortsiktig gjeld | 16 | 91 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hanne Nilsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Arbeidergata 1A, 9900 Kirkenes
- Postadresse: Bergstien, Postboks 36, 9901 Kirkenes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 05.08.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.10.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 2 407 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tilby tjenester innen frisering og skjønnhetspleie, herunder, men ikke begrenset til, hårklipp, hårstyling, farging, manikyr, pedikyr, hudpleie, makeup og andre skjønnhetstjenester.

## Siste endringer

- 13.05.2026: Ny postadresse
- 13.05.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 13.05.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000264187&sokeverdi=933916480&spraak=nb)
- 25.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000142285&sokeverdi=933916480&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AURAHAIR AS](https://www.norscout.com/no/company/935447097-aurahair-as) | Sør-Varanger | - | 692 738 kr | - |
| [CAMILLA MUST AS](https://www.norscout.com/no/company/933878961-camilla-must-as) | Sør-Varanger | - | 591 693 kr | - |
| [OSHAUGS TJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/928127478-oshaugs-tjenester-as) | Sør-Varanger | - | 820 268 kr | - |
| [GRUBEVEIEN 1 FRISØR & THAIMAT AS](https://www.norscout.com/no/company/921226225-grubeveien-1-frisor-thaimat-as) | Sør-Varanger | - | 1,05 mill. kr | −17,6 % |
| [SALONG 16 AS](https://www.norscout.com/no/company/989894420-salong-16-as) | Sør-Varanger | - | 1,73 mill. kr | −5,0 % |
| [LUGGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/968360957-luggen-as) | Sør-Varanger | 6 | 5,48 mill. kr | +10,4 % |
| [ELLAS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/893972412-ellas-frisor-as) | Sør-Varanger | 7 | 3,4 mill. kr | −11,7 % |
| [R+ GUNDOGS AS](https://www.norscout.com/no/company/925757942-r-gundogs-as) | Sør-Varanger | - | 677 302 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.05.2026.
