---
title: "NESSET RENOVASJON AS (933978974): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NESSET RENOVASJON AS i Molde hadde 3,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Markus Andre Bugge. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/933978974-nesset-renovasjon-as"
---

# NESSET RENOVASJON AS

Innsamling av ikke-farlig avfall · Molde

- Org.nr: 933 978 974
- Daglig leder: Markus Andre Bugge (også varamedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,1 mill. kr (+286,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 464 290 kr (Margin 15 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,6 % (meget god)
- Likviditet: 1,81 (god). Opp fra 0,97 i 2024
- Soliditet: 18,8 % (god). Opp fra 5,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 24,6 % |
| Driftsmargin | 14,1 % | 15,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 154,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,97 | 1,81 |
| Soliditet | 5,5 % | 18,8 % |
| Gjeldsgrad | 17,2 | 4,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 801 | 3 100 |
| Driftsresultat | 113 | 464 |
| Årsresultat | 65 | 288 |
| Driftsmargin | 14,1 % | 15 % |
| Sum gjeld | 1 638 | 1 655 |
| Sum driftskostnader | 688 | 2 636 |
| Finansresultat | −29 | −95 |
| Resultat før skatt | 84 | 370 |
| Anleggsmidler | 1 307 | 1 083 |
| Omløpsmidler | 426 | 956 |
| Sum eiendeler | 1 733 | 2 038 |
| Egenkapital | 95 | 383 |
| Kortsiktig gjeld | 439 | 528 |
| Langsiktig gjeld | 1 198 | - |

## Ledelse og styre

- Markus Andre Bugge: Daglig leder og varamedlem
- Gøran Andre Bugge: Styrets leder
- Jan Emil Gjøen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Boggestranda 228, 6460 Eidsvåg i Romsdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 38.110 Innsamling av ikke-farlig avfall
- Etablert: 02.08.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.10.2024
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 133 av 178 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Renovasjonsvirksomhet og containerutleie samt papirinnsamling for videresalg. Deltakelse i andre norske selskaper med lignende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000139150&sokeverdi=933978974&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RIR NÆRING AS](https://www.norscout.com/no/company/887670552-rir-naering-as) | Molde | 8 | 43,7 mill. kr | −0,8 % |
| [RIR TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/919546018-rir-transport-as) | Molde | 19 | 28,1 mill. kr | +2,9 % |
| [RIR METALL AS](https://www.norscout.com/no/company/935227925-rir-metall-as) | Molde | - | 3,59 mill. kr | - |
| [BERGMESTEREN RAUDSAND AS](https://www.norscout.com/no/company/988408999-bergmesteren-raudsand-as) | Molde | - | 11,9 mill. kr | −68,3 % |
| [ROMSDAL GJENVINNING AS](https://www.norscout.com/no/company/967686999-romsdal-gjenvinning-as) | Molde | 7 | 19,6 mill. kr | +8,6 % |
| [2VS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/925536792-2vs-invest-as) | Skien | - | 3,15 mill. kr | −17,8 % |
| [RØROS CONTAINER OG MILJØ AS](https://www.norscout.com/no/company/991108297-roros-container-og-miljo-as) | Røros | - | 2,9 mill. kr | −79,4 % |
| [OSLO RESIRKULERING AS](https://www.norscout.com/no/company/920851592-oslo-resirkulering-as) | Oslo | - | 3,31 mill. kr | +10,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
