---
title: "MUSKAN SKJØNNHETSSTUDIO AS (934011767): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MUSKAN SKJØNNHETSSTUDIO AS i Harstad hadde 778 334 kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Muskan Momand. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934011767-muskan-skjonnhetsstudio-as"
---

# MUSKAN SKJØNNHETSSTUDIO AS

Frisering og barbering · Harstad · Etablert 2024

- Org.nr: 934 011 767
- Daglig leder: Muskan Momand

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 778 334 kr (+117,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −14 075 kr (Margin −1,8 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −8,1 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,13 (tilfredsstillende). Ned fra 1,77 i 2024
- Soliditet: 18,5 % (god). Ned fra 28,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,1 % |
| Driftsmargin | 6,4 % | −1,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −35,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,77 | 1,13 |
| Soliditet | 28,7 % | 18,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,5 | 4,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 357 | 778 |
| Driftsresultat | 23 | −14 |
| Årsresultat | 18 | −14 |
| Driftsmargin | 6,4 % | −1,8 % |
| Sum gjeld | 118 | 146 |
| Sum driftskostnader | 335 | 792 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 23 | −14 |
| Anleggsmidler | 12 | 14 |
| Omløpsmidler | 154 | 165 |
| Sum eiendeler | 166 | 180 |
| Egenkapital | 48 | 33 |
| Kortsiktig gjeld | 87 | 146 |
| Langsiktig gjeld | 31 | - |

## Ledelse og styre

- Muskan Momand: Daglig leder
- Jørgen Lund: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Storgata 23, 9406 Harstad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 26.08.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.09.2024
- Regnskapsfører: [TØCO A/S](https://www.norscout.com/no/company/946037230-toco-a-s)
- Størrelse: Nr. 2 241 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utføre behandlinger innenfor hudpleie samt salg av relaterte produkter.

## Siste endringer

- 13.10.2026: Antall ansatte endret til 6
- 27.08.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 27.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000716444&sokeverdi=934011767&spraak=nb)
- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426201&sokeverdi=934011767&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000564358&sokeverdi=934011767&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [REGNBUEN HÅRSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/946256064-regnbuen-harsenter-as) | Harstad | 6 | 4,69 mill. kr | +10,2 % |
| [HÅRNY AS](https://www.norscout.com/no/company/981097416-harny-as) | Harstad | 5 | 10,9 mill. kr | +13,8 % |
| [PRYD AV CAPELLI AS](https://www.norscout.com/no/company/814881962-pryd-av-capelli-as) | Harstad | 6 | 6,36 mill. kr | +8,6 % |
| [ALVEN DAME OG HERREFRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/995377969-alven-dame-og-herrefrisor-as) | Harstad | 5 | 2,62 mill. kr | −4,4 % |
| [RAUS FRISØRENE AS](https://www.norscout.com/no/company/929462882-raus-frisorene-as) | Harstad | 7 | 5,38 mill. kr | +6,0 % |
| [CUT FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/997979354-cut-frisorsalong-as) | Harstad | - | 2,61 mill. kr | −18,5 % |
| [JUVELEN SPA & FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/980904717-juvelen-spa-frisor-as) | Harstad | 8 | 4,98 mill. kr | −7,9 % |
| [HÅREK FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/968806580-harek-frisor-as) | Harstad | - | 2,15 mill. kr | −0,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
