---
title: "NB TECH AS (934080165): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NB TECH AS i Ullensaker hadde 4,87 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934080165-nb-tech-as"
---

# NB TECH AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Ullensaker

- Org.nr: 934 080 165
- Styreleder: Jan-Hugo Nilsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 4,87 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 791 565 kr (Margin 16,2 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 90,3 % (meget god)
- Likviditet: 1,58 (god)
- Soliditet: 36,9 % (god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 90,3 % |
| Driftsmargin | - | 16,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 239,8 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,58 |
| Soliditet | 100,0 % | 36,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 4 875 |
| Driftsresultat | −4 | 792 |
| Årsresultat | −4 | 626 |
| Driftsmargin | - | 16,2 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 105 |
| Sum driftskostnader | 4 | 4 083 |
| Finansresultat | - | 8 |
| Resultat før skatt | −4 | 800 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 21 | 1 752 |
| Sum eiendeler | 21 | 1 752 |
| Egenkapital | 21 | 647 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 105 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jan-Hugo Nilsen: Styrets leder
- Tor Håvard Bieltvedt: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hilton 14, 2040 Kløfta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 04.09.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2025
- Størrelse: Nr. 1 081 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen IT og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 13.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000172461&sokeverdi=934080165&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NEXER ASSET MANAGEMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/811632082-nexer-asset-management-as) | Ullensaker | - | 9,82 mill. kr | +31,1 % |
| [AS MUL](https://www.norscout.com/no/company/931274902-as-mul) | Ullensaker | - | 3,34 mill. kr | +7,2 % |
| [IT INNOVASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/914419921-it-innovasjon-as) | Ullensaker | 5 | 15,6 mill. kr | +10 % |
| [MABUCON AS](https://www.norscout.com/no/company/998175658-mabucon-as) | Ullensaker | - | 2,93 mill. kr | −3,1 % |
| [VOGLIO AS](https://www.norscout.com/no/company/916998252-voglio-as) | Ullensaker | 12 | 20,5 mill. kr | +11,1 % |
| [XENIT CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/932354381-xenit-consulting-as) | Ullensaker | - | 2,72 mill. kr | +10,9 % |
| [SENS CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/919021403-sens-consulting-as) | Ullensaker | 16 | 25,6 mill. kr | +12,2 % |
| [M GRANSBORG CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/934381882-m-gransborg-consulting-as) | Ullensaker | - | 2,71 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
