---
title: "JR PUKK AS (934080742): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JR PUKK AS i Hustadvika hadde 288 542 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934080742-jr-pukk-as"
---

# JR PUKK AS

Utvinning fra grus- og sandtak, og utvinning av leire og kaolin · Hustadvika

- Org.nr: 934 080 742
- Styreleder: Jøran Ræstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 288 542 kr (+88,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −67 204 kr (Margin −23,3 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −101,1 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,03 (tilfredsstillende). Ned fra 2,97 i 2024
- Soliditet: 53,6 % (meget god). Ned fra 66,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −101,1 % |
| Driftsmargin | 32,9 % | −23,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −162,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,97 | 1,03 |
| Soliditet | 66,4 % | 53,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 153 | 289 |
| Driftsresultat | 50 | −67 |
| Årsresultat | 39 | −54 |
| Driftsmargin | 32,9 % | −23,3 % |
| Sum gjeld | 35 | 13 |
| Sum driftskostnader | 102 | 356 |
| Finansresultat | 0 | −1 |
| Resultat før skatt | 50 | −69 |
| Anleggsmidler | 0 | 15 |
| Omløpsmidler | 104 | 14 |
| Sum eiendeler | 104 | 29 |
| Egenkapital | 69 | 15 |
| Kortsiktig gjeld | 35 | 13 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Jøran Ræstad: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Stavikvegen 144, 6443 Tornes i Romsdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 08.120 Utvinning fra grus- og sandtak, og utvinning av leire og kaolin
- Etablert: 03.09.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 25.09.2024
- Regnskapsfører: [IREGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/997808339-iregnskap-as)
- Størrelse: Nr. 237 av 262 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Leiekjøring med traktor.

## Kunngjøringer

- 25.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000080944&sokeverdi=934080742&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VISNES EKLOGITT AS](https://www.norscout.com/no/company/966794739-visnes-eklogitt-as) | Hustadvika | - | 66,6 mill. kr | +133,5 % |
| [VIKEN PUKKVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/936803288-viken-pukkverk-as) | Hustadvika | 14 | 23,6 mill. kr | −6,8 % |
| [SVEGGEN NP DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/928518876-sveggen-np-drift-as) | Hustadvika | - | 1,7 mill. kr | +23,2 % |
| [LANGNES MARMORBRUDD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927985012-langnes-marmorbrudd-holding-as) | Hustadvika | - | 0 kr | - |
| [NAAS KALKSTEINSBRUDD AS](https://www.norscout.com/no/company/982164400-naas-kalksteinsbrudd-as) | Hustadvika | - | 4,17 mill. kr | +4,0 % |
| [HUSTADKALK AS](https://www.norscout.com/no/company/923762167-hustadkalk-as) | Hustadvika | - | 214 mill. kr | +0,1 % |
| [LANGNES MARMORBRUDD AS](https://www.norscout.com/no/company/927985225-langnes-marmorbrudd-as) | Hustadvika | 19 | 39,7 mill. kr | +2,2 % |
| [VISNES KALK AS](https://www.norscout.com/no/company/979489498-visnes-kalk-as) | Hustadvika | 38 | 149 mill. kr | +44 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
