---
title: "ANTIRUST ROMERIKE AS (934108671): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ANTIRUST ROMERIKE AS i Eidsvoll hadde 1,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Glenn Haug. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934108671-antirust-romerike-as"
---

# ANTIRUST ROMERIKE AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Eidsvoll

- Org.nr: 934 108 671
- Daglig leder: Glenn Haug (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,1 mill. kr (+177,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 223 010 kr (Margin 20,3 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 73,4 % (meget god)
- Likviditet: 1,42 (tilfredsstillende). Opp fra 0,84 i 2024
- Soliditet: 55,1 % (meget god). Opp fra 23,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 73,4 % |
| Driftsmargin | 7,3 % | 20,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 164,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,84 | 1,42 |
| Soliditet | 23,4 % | 55,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,3 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 395 | 1 097 |
| Driftsresultat | 29 | 223 |
| Årsresultat | 24 | 174 |
| Driftsmargin | 7,3 % | 20,3 % |
| Sum gjeld | 157 | 180 |
| Sum driftskostnader | 366 | 874 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 29 | 223 |
| Anleggsmidler | 74 | 146 |
| Omløpsmidler | 132 | 256 |
| Sum eiendeler | 205 | 402 |
| Egenkapital | 48 | 222 |
| Kortsiktig gjeld | 157 | 180 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Glenn Haug: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vognvegen 33D, 2072 Dal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 27.08.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 11.10.2024
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 2 378 av 2 968 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Understellsbehandling, vedlikehold og reparasjoner av motorvogn og alt som naturlig hører med.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 20.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000284074&sokeverdi=934108671&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [COATINGHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/930271624-coatinghuset-as) | Eidsvoll | - | 1,16 mill. kr | - |
| [ROMERIKE A/C SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/822569412-romerike-a-c-service-as) | Eidsvoll | - | 743 466 kr | −38 % |
| [MOTORHANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928462560-motorhansen-as) | Eidsvoll | - | 1,96 mill. kr | +2,0 % |
| [EIDSVOLL BILSPA AS](https://www.norscout.com/no/company/930661163-eidsvoll-bilspa-as) | Eidsvoll | - | 692 586 kr | - |
| [MR DEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/930899607-mr-dekk-as) | Eidsvoll | - | 2,77 mill. kr | - |
| [LUXUS BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/928924319-luxus-bilpleie-as) | Eidsvoll | - | 90 290 kr | - |
| [AUTOCENTRUM AS](https://www.norscout.com/no/company/920313345-autocentrum-as) | Eidsvoll | - | 2,93 mill. kr | −9,8 % |
| [EIDSVOLL BIL OG TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/921309317-eidsvoll-bil-og-transport-as) | Eidsvoll | - | 5 956 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 21.05.2026.
