---
title: "WOONIQUE AS (934194780): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "WOONIQUE AS i Sola hadde 2,73 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Endre Knædal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934194780-woonique-as"
---

# WOONIQUE AS

Bearbeiding og etterbehandling av tre · Sola · Etablert 2024

- Org.nr: 934 194 780
- Daglig leder: Endre Knædal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,73 mill. kr (+5 321,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −2,04 mill. kr (Margin −74,7 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- november 2025: 5
- desember 2025: 7
- juli 2026: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −39,2 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,87 (god). Ned fra 3,27 i 2024
- Soliditet: 27,7 % (god). Ned fra 90,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −39,2 % |
| Driftsmargin | −518,5 % | −74,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −74,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,27 | 1,87 |
| Soliditet | 90,4 % | 27,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 2,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 50 | 2 732 |
| Driftsresultat | −261 | −2 041 |
| Årsresultat | −261 | −2 046 |
| Driftsmargin | −518,5 % | −74,7 % |
| Sum gjeld | 402 | 4 506 |
| Sum driftskostnader | 312 | 4 774 |
| Finansresultat | - | −5 |
| Resultat før skatt | −261 | −2 046 |
| Anleggsmidler | 2 858 | 4 350 |
| Omløpsmidler | 1 312 | 1 878 |
| Sum eiendeler | 4 170 | 6 228 |
| Egenkapital | 3 769 | 1 722 |
| Kortsiktig gjeld | 402 | 1 006 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 3 500 |

## Ledelse og styre

- Endre Knædal: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kleppvegen 163, 4051 Sola
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 16.120 Bearbeiding og etterbehandling av tre
- Etablert: 17.09.2024
- Tidligere navn: KH WOODS AS (2024 til 2025)
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 29.12.2024
- Regnskapsfører: [REGN10 AS](https://www.norscout.com/no/company/998187478-regn10-as)
- Størrelse: Nr. 20 av 31 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Sagbruk, produksjon av trevirke, varehandel og alt hva herved står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426229&sokeverdi=934194780&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000619450&sokeverdi=934194780&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000619449&sokeverdi=934194780&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RYFYLKE BYGG & INTERIØR AS](https://www.norscout.com/no/company/924394900-ryfylke-bygg-interior-as) | Sola | - | 988 379 kr | - |
| [GORMS RAMMEVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/922054010-gorms-rammeverksted-as) | Sola | - | 784 651 kr | - |
| [DEKORINA AS](https://www.norscout.com/no/company/932993341-dekorina-as) | Sola | - | 33 710 kr | - |
| [AS SKOGMO BRUK](https://www.norscout.com/no/company/925216402-as-skogmo-bruk) | Overhalla | 7 | 30,5 mill. kr | −9,1 % |
| [OTTA SAG OG HØVLERI AS](https://www.norscout.com/no/company/935092477-otta-sag-og-hovleri-as) | Sel | 6 | 100 mill. kr | −6,0 % |
| [TØMMERVÅG TRE AS](https://www.norscout.com/no/company/996643948-tommervag-tre-as) | Aure | 8 | 9,92 mill. kr | +37,4 % |
| [AG-TRE DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/927455994-ag-tre-drift-as) | Orkland | 6 | 6,5 mill. kr | −45,1 % |
| [KEBONY NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/979446276-kebony-norge-as) | Skien | 9 | 567 mill. kr | +45,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
