---
title: "DEVENT LIVE AS (934222989): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DEVENT LIVE AS i Gran hadde 2,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Lars Lysenstøen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934222989-devent-live-as"
---

# DEVENT LIVE AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Gran

- Org.nr: 934 222 989
- Daglig leder: Lars Lysenstøen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,3 mill. kr (+1 426,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,67 mill. kr (Margin 72,6 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 138,6 % (meget god)
- Likviditet: 1,01 (tilfredsstillende). Ned fra 3,01 i 2024
- Soliditet: 1,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 66,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 138,6 % |
| Driftsmargin | 84,7 % | 72,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 2 165,5 % |
| Likviditetsgrad | 3,01 | 1,01 |
| Soliditet | 66,7 % | 1,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 74,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 151 | 2 299 |
| Driftsresultat | 128 | 1 668 |
| Årsresultat | 99 | 1 351 |
| Driftsmargin | 84,7 % | 72,6 % |
| Sum gjeld | 65 | 2 278 |
| Sum driftskostnader | 23 | 631 |
| Finansresultat | 0 | 64 |
| Resultat før skatt | 128 | 1 732 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 194 | 2 309 |
| Sum eiendeler | 194 | 2 309 |
| Egenkapital | 129 | 31 |
| Kortsiktig gjeld | 65 | 2 278 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Lars Lysenstøen: Daglig leder og styremedlem
- Kjetil Paulsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Movegen 35, 2770 Jaren
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 23.09.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 08.11.2024
- Størrelse: Nr. 1 765 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen IT og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 14.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000114520&sokeverdi=934222989&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORDIC PROJECT PARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/918127119-nordic-project-partner-as) | Gran | - | 3,14 mill. kr | +13 % |
| [SAFIR DATA AS](https://www.norscout.com/no/company/968900021-safir-data-as) | Gran | - | 1,17 mill. kr | −14,9 % |
| [HAPRO AS](https://www.norscout.com/no/company/923971025-hapro-as) | Gran | 20 | 60 mill. kr | +12,1 % |
| [BERGHEIM DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/926183710-bergheim-drift-as) | Gran | - | 730 408 kr | - |
| [ROY HEDGREN AS](https://www.norscout.com/no/company/918661484-roy-hedgren-as) | Gran | - | 197 760 kr | - |
| [MICROPROG AS](https://www.norscout.com/no/company/822061672-microprog-as) | Gran | - | 185 239 kr | - |
| [LINSTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/918082727-linstad-holding-as) | Gran | - | 0 kr | - |
| [HENNUNG AS](https://www.norscout.com/no/company/925976598-hennung-as) | Gran | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
