---
title: "THE NAIL LOUNGE AS (934228030): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "THE NAIL LOUNGE AS i Kongsvinger hadde 1,47 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Viet Tu Nguyen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934228030-the-nail-lounge-as"
---

# THE NAIL LOUNGE AS

Skjønnhetspleie · Kongsvinger

- Org.nr: 934 228 030
- Daglig leder: Viet Tu Nguyen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,47 mill. kr (+1 482,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 492 985 kr (Margin 33,5 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 115,4 % (meget god)
- Likviditet: 1,14 (tilfredsstillende). Opp fra 0,59 i 2024
- Soliditet: 48,9 % (meget god). Opp fra −27,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 115,4 % |
| Driftsmargin | −61,2 % | 33,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 299,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,59 | 1,14 |
| Soliditet | −27,1 % | 48,9 % |
| Gjeldsgrad | - | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 93 | 1 472 |
| Driftsresultat | −57 | 493 |
| Årsresultat | −57 | 399 |
| Driftsmargin | −61,2 % | 33,5 % |
| Sum gjeld | 154 | 383 |
| Sum driftskostnader | 150 | 979 |
| Finansresultat | 0 | 6 |
| Resultat før skatt | −57 | 499 |
| Anleggsmidler | 30 | 325 |
| Omløpsmidler | 91 | 425 |
| Sum eiendeler | 121 | 750 |
| Egenkapital | −33 | 366 |
| Kortsiktig gjeld | 154 | 371 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Viet Tu Nguyen: Daglig leder og styrets leder
- Mia Nguyen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Storgata 7, 2212 Kongsvinger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 30.08.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 14.12.2024
- Regnskapsfører: [REGNSKAP 4U AS](https://www.norscout.com/no/company/825704922-regnskap-4u-as)
- Størrelse: Nr. 335 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 05.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000097539&sokeverdi=934228030&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [COMPOSURE SKIN CLINIC AS](https://www.norscout.com/no/company/930781886-composure-skin-clinic-as) | Kongsvinger | - | 3,42 mill. kr | +17,1 % |
| [WAXHOUSE S&H AS](https://www.norscout.com/no/company/917607621-waxhouse-s-h-as) | Kongsvinger | - | 584 455 kr | - |
| [FØTTER & TÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/912212386-fotter-taer-as) | Kongsvinger | - | 582 826 kr | - |
| [MARIAS KLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/912293971-marias-klinikk-as) | Kongsvinger | - | 136 340 kr | - |
| [KONKAV ATELIER AS](https://www.norscout.com/no/company/933277070-konkav-atelier-as) | Kongsvinger | - | 1,91 mill. kr | +31,4 % |
| [OASEN HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/912298884-oasen-harstudio-as) | Kongsvinger | - | 1,39 mill. kr | −32,7 % |
| [SALONG BETTY AS](https://www.norscout.com/no/company/985495807-salong-betty-as) | Kongsvinger | - | 2,22 mill. kr | +16,6 % |
| [MONETTE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/916825285-monette-frisor-as) | Kongsvinger | - | 1,25 mill. kr | +4,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
