---
title: "INKSAFIR AS (934228723): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INKSAFIR AS i Nord-Aurdal hadde 217 511 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Wenche Trondsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934228723-inksafir-as"
---

# INKSAFIR AS

Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted · Nord-Aurdal

- Org.nr: 934 228 723
- Daglig leder: Wenche Trondsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 217 511 kr (+117,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 151 383 kr (Margin 69,6 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 76,2 % (meget god)
- Likviditet: 7,25 (meget god). Opp fra 6,34 i 2024
- Soliditet: 90,5 % (meget god). Opp fra 83,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 76,2 % |
| Driftsmargin | 95,3 % | 69,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 86,3 % |
| Likviditetsgrad | 6,34 | 7,25 |
| Soliditet | 83,5 % | 90,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 100 | 218 |
| Driftsresultat | 95 | 151 |
| Årsresultat | 76 | 151 |
| Driftsmargin | 95,3 % | 69,6 % |
| Sum gjeld | 20 | 26 |
| Sum driftskostnader | 5 | 66 |
| Finansresultat | - | 0 |
| Resultat før skatt | 95 | 151 |
| Anleggsmidler | 14 | 108 |
| Omløpsmidler | 106 | 170 |
| Sum eiendeler | 120 | 278 |
| Egenkapital | 100 | 251 |
| Kortsiktig gjeld | 17 | 23 |
| Langsiktig gjeld | 3 | 3 |

## Ledelse og styre

- Wenche Trondsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kongsvegen 67A, 2920 Leira i Valdres
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.990 Andre personlige tjenester ikke nevnt annet sted
- Etablert: 07.10.2024
- Tidligere navn: PROSAFIR AS (2024 til 2026)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 03.03.2026
- Størrelse: Nr. 314 av 460 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Pmu, tatovering, skjønnhets- og hudpleie.

## Siste endringer

- 30.07.2026: Næringskode endret
- 29.07.2026: Navn endret
- 29.07.2026: Formål endret

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000622137&sokeverdi=934228723&spraak=nb)
- 29.07.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000622136&sokeverdi=934228723&spraak=nb)
- 29.07.2026: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000622135&sokeverdi=934228723&spraak=nb)
- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000339019&sokeverdi=934228723&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SALONGDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/932095890-salongdrift-as) | Nord-Aurdal | - | 1,39 mill. kr | +24,3 % |
| [ABED BARBER SHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/936130380-abed-barber-shop-as) | Nord-Aurdal | - | 286 244 kr | - |
| [TEKSTILSERVICE VALDRES AS](https://www.norscout.com/no/company/934908872-tekstilservice-valdres-as) | Nord-Aurdal | - | 192 264 kr | - |
| [HELSELUND AS](https://www.norscout.com/no/company/827581542-helselund-as) | Nord-Aurdal | - | 621 960 kr | - |
| [VERONA FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/936621678-verona-frisor-as) | Nord-Aurdal | - | 0 kr | - |
| [BLISS VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/930463043-bliss-velvaere-as) | Nord-Aurdal | - | 1,32 mill. kr | +3,1 % |
| [BARBARA SHOP HALDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936156487-barbara-shop-halden-as) | Nord-Aurdal | - | - | - |
| [HAN OG HENNES AS](https://www.norscout.com/no/company/997876679-han-og-hennes-as) | Nord-Aurdal | - | 1,51 mill. kr | +1,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.08.2026.
