---
title: "AVAIL AS (934308778): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AVAIL AS i Drammen hadde 31 904 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Vaver Mustafa. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934308778-avail-as"
---

# AVAIL AS

Rengjøring av bygninger · Drammen

- Org.nr: 934 308 778
- Daglig leder: Vaver Mustafa (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 31 904 kr (+12,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −23 562 kr (Margin −73,9 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −67,3 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 2,55 (meget god). Ned fra 10,50 i 2024
- Soliditet: 60,8 % (meget god). Ned fra 90,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −67,3 % |
| Driftsmargin | 63,4 % | −73,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −85,2 % |
| Likviditetsgrad | 10,50 | 2,55 |
| Soliditet | 90,3 % | 60,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 28 | 32 |
| Driftsresultat | 18 | −24 |
| Årsresultat | 15 | −24 |
| Driftsmargin | 63,4 % | −73,9 % |
| Sum gjeld | 4 | 10 |
| Sum driftskostnader | 10 | 55 |
| Finansresultat | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 18 | −24 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 44 | 26 |
| Sum eiendeler | 44 | 26 |
| Egenkapital | 39 | 16 |
| Kortsiktig gjeld | 4 | 10 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Vaver Mustafa: Daglig leder og styremedlem
- Truls Amundsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o  Vaver Matin Mustafa, Kobbervikdalen 48A, 3036 Drammen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.210 Rengjøring av bygninger
- Etablert: 08.10.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 16.06.2025
- Regnskapsfører: [ECIT FORRETNINGSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/990945748-ecit-forretningspartner-as)
- Størrelse: Nr. 1 179 av 1 207 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å utføre renhold på alle typer bygninger og blant annet bistå med vaktmestertjenester samt deltakelse i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426248&sokeverdi=934308778&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RIDDERBERG AS](https://www.norscout.com/no/company/935459516-ridderberg-as) | Drammen | - | 235 854 kr | - |
| [EVAT HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/827695882-evat-holding-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [ABS OSLO RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/999541704-abs-oslo-renhold-as) | Drammen | - | 269 875 kr | - |
| [DRAMMEN TRAPPEVASK AS](https://www.norscout.com/no/company/917645345-drammen-trappevask-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [RENHOLD FOKUS AS](https://www.norscout.com/no/company/930081167-renhold-fokus-as) | Drammen | - | 532 310 kr | - |
| [MARI FJØSNE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/930875473-mari-fjosne-holding-as) | Drammen | - | 0 kr | - |
| [4UNITS AS](https://www.norscout.com/no/company/933836312-4units-as) | Drammen | - | 562 536 kr | - |
| [INVESTA KAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/933032094-investa-kapital-as) | Drammen | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Renholdsfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/drammen)
- [Renholdsfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/oslo)
- [Renholdsfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/bergen)
- [Renholdsfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/baerum)
- [Renholdsfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/trondheim)
- [Renholdsfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/renholdsfirmaer/lillestrom)

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
