---
title: "HIGHWHEY AS (934385284): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HIGHWHEY AS i Rælingen hadde 749 605 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Brænden. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934385284-highwhey-as"
---

# HIGHWHEY AS

Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers · Rælingen

- Org.nr: 934 385 284
- Nettsted: [highwhey.no](https://www.highwhey.no)
- Daglig leder: Stian Brænden (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 749 605 kr (+5 781,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −70 593 kr (Margin −9,4 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −42,0 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 14,37 (meget god). Ned fra 75,87 i 2024
- Soliditet: −40,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −24,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −42,0 % |
| Driftsmargin | −386,5 % | −9,4 % |
| Likviditetsgrad | 75,87 | 14,37 |
| Soliditet | −24,7 % | −40,9 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 | 750 |
| Driftsresultat | −49 | −71 |
| Årsresultat | −49 | −71 |
| Driftsmargin | −386,5 % | −9,4 % |
| Sum gjeld | 126 | 331 |
| Sum driftskostnader | 62 | 820 |
| Finansresultat | - | 0 |
| Resultat før skatt | −49 | −71 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 101 | 235 |
| Sum eiendeler | 101 | 235 |
| Egenkapital | −25 | −96 |
| Kortsiktig gjeld | 1 | 16 |
| Langsiktig gjeld | 125 | 315 |

## Ledelse og styre

- Stian Brænden: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tangenvegen 7, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.270 Detaljhandel med nærings- og nytelsesmidler ellers
- Etablert: 30.09.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 27.01.2025
- Størrelse: Nr. 325 av 461 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen klær, sko og utstyr via netthandel og annet som naturlig sammenfaller med dette samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Siste endringer

- 06.09.2025: Formål endret

## Kunngjøringer

- 16.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000061927&sokeverdi=934385284&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BUON GIORNO AS](https://www.norscout.com/no/company/935932734-buon-giorno-as) | Rælingen | - | - | - |
| [PUNQT AS](https://www.norscout.com/no/company/923301313-punqt-as) | Rælingen | - | 1 mill. kr | −49,7 % |
| [MONIC YACHTING AS](https://www.norscout.com/no/company/981332792-monic-yachting-as) | Rælingen | - | 666 148 kr | - |
| [HS BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/999531385-hs-bil-as) | Rælingen | - | 1,21 mill. kr | −28,8 % |
| [KUNST OG LERRET SPESIALISTEN VED M.I.HARRIS AS](https://www.norscout.com/no/company/915825338-kunst-og-lerret-spesialisten-ved-m-i-harris-as) | Rælingen | - | 657 075 kr | - |
| [GREEN FOODS AS](https://www.norscout.com/no/company/911799499-green-foods-as) | Rælingen | - | 1,66 mill. kr | −12 % |
| [SOARING INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922322171-soaring-invest-as) | Rælingen | - | 520 912 kr | - |
| [FOLIEBUTIKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/913867998-foliebutikken-as) | Rælingen | - | 1,8 mill. kr | +17,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
