---
title: "RUMIS AS (934470966): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RUMIS AS i Stavanger hadde 894 401 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Zæn Butt. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934470966-rumis-as"
---

# RUMIS AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stavanger

- Org.nr: 934 470 966
- Daglig leder: Zæn Butt (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 894 401 kr (+1 142,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −27 025 kr (Margin −3,0 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,92 (svak). Ned fra 1,26 i 2024
- Soliditet: −4,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 25,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsmargin | −23,7 % | −3,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −658,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,26 | 0,92 |
| Soliditet | 25,2 % | −4,9 % |
| Gjeldsgrad | 3,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 72 | 894 |
| Driftsresultat | −17 | −27 |
| Årsresultat | −13 | −25 |
| Driftsmargin | −23,7 % | −3,0 % |
| Sum gjeld | 50 | 181 |
| Sum driftskostnader | 89 | 921 |
| Finansresultat | - | 0 |
| Resultat før skatt | −17 | −27 |
| Anleggsmidler | 4 | 6 |
| Omløpsmidler | 63 | 167 |
| Sum eiendeler | 66 | 173 |
| Egenkapital | 17 | −8 |
| Kortsiktig gjeld | 50 | 181 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Zæn Butt: Daglig leder og styrets leder
- Nousheen Imtiaz: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Midtre Vågen 1, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 29.10.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.12.2024
- Størrelse: Nr. 4 246 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsulentvirksomhet innen administrative tjenester, samt erverve, eie og forvalte aksjer og andeler i andre selskaper og alt som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 06.01.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000631932&sokeverdi=934470966&spraak=nb)
- 06.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000001790&sokeverdi=934470966&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MÅLSNØ AS](https://www.norscout.com/no/company/935006163-malsno-as) | Stavanger | - | 897 000 kr | - |
| [MINDON AS](https://www.norscout.com/no/company/924570717-mindon-as) | Stavanger | - | 886 470 kr | - |
| [MEGLERHUSET EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/913095545-meglerhuset-eiendom-as) | Stavanger | - | 936 000 kr | - |
| [INTERLUDE AS](https://www.norscout.com/no/company/921846649-interlude-as) | Stavanger | - | 865 299 kr | - |
| [VICTORY CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/994895001-victory-consulting-as) | Stavanger | - | 948 504 kr | −18,2 % |
| [FINANCE RESOURCES MAB AS](https://www.norscout.com/no/company/818916892-finance-resources-mab-as) | Stavanger | - | 823 000 kr | - |
| [MWH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/888918922-mwh-holding-as) | Stavanger | - | 957 000 kr | −5,9 % |
| [HILLEKNUTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/986376968-hilleknuten-as) | Stavanger | - | 816 250 kr | −62,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.07.2026.
