---
title: "VMM AS (934564472): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VMM AS i Melhus hadde 324 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ronja Viktoria Lund. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934564472-vmm-as"
---

# VMM AS

Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted · Melhus

- Org.nr: 934 564 472
- Daglig leder: Ronja Viktoria Lund

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 324 000 kr (+286,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −34 000 kr (Margin −10,5 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −19,2 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 1,04 (tilfredsstillende). Ned fra 1,60 i 2024
- Soliditet: 18,9 % (god). Ned fra 37,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −19,2 % |
| Driftsmargin | 50,5 % | −10,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −70,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,60 | 1,04 |
| Soliditet | 37,4 % | 18,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 4,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 84 | 324 |
| Driftsresultat | 42 | −34 |
| Årsresultat | 33 | −33 |
| Driftsmargin | 50,5 % | −10,5 % |
| Sum gjeld | 106 | 133 |
| Sum driftskostnader | 42 | - |
| Finansresultat | 0 | - |
| Resultat før skatt | 42 | −33 |
| Anleggsmidler | 0 | 26 |
| Omløpsmidler | 169 | 138 |
| Sum eiendeler | 169 | 164 |
| Egenkapital | 63 | 31 |
| Kortsiktig gjeld | 106 | 133 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Ronja Viktoria Lund: Daglig leder
- Hans Ivar Ljøkjel: Styrets leder
- Julie Sofie Ljøkjel: Styremedlem
- Jo Lund: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fremovegen 853, 7540 Klæbu
- Postadresse: Lundamovegen 332, 7232 Lundamo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.190 Sportsaktiviteter ikke nevnt annet sted
- Etablert: 02.10.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 29.01.2025
- Størrelse: Nr. 288 av 403 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Motorsport. Nettbutikk. Markedsføringstjenester.

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000664143&sokeverdi=934564472&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VLW RACING AS](https://www.norscout.com/no/company/922257833-vlw-racing-as) | Melhus | - | 2,34 mill. kr | +42 % |
| [RINGEN MOTORSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/931698230-ringen-motorsport-as) | Melhus | - | 32 000 kr | - |
| [STALL ØYSAND AS](https://www.norscout.com/no/company/971193867-stall-oysand-as) | Melhus | - | 2,59 mill. kr | −8,6 % |
| [N. MUNKHAUGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/914310881-n-munkhaugen-as) | Melhus | - | 12 773 kr | - |
| [N. MUNKHAUGEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/815783352-n-munkhaugen-holding-as) | Melhus | - | 7,08 mill. kr | +18,9 % |
| [GAULDAL ARENA AS](https://www.norscout.com/no/company/998656923-gauldal-arena-as) | Melhus | - | 837 000 kr | −17,8 % |
| [FORTEM GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/925719331-fortem-gruppen-as) | Melhus | - | 1,12 mill. kr | - |
| [MAXFORM AS](https://www.norscout.com/no/company/997993462-maxform-as) | Melhus | - | 2,31 mill. kr | +19,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.09.2026.
