---
title: "HILDECO 2 AS (934578767): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HILDECO 2 AS i Stavanger er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Hilde Nygaard. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934578767-hildeco-2-as"
---

# HILDECO 2 AS

Uoppgitt · Stavanger

- Org.nr: 934 578 767
- Daglig leder: Hilde Nygaard (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −29 021 kr
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,4 % (tilfredsstillende)
- Likviditet: 36 205,02 (meget god). Opp fra 519,08 i 2024
- Soliditet: 100,0 % (meget god). Opp fra 99,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,4 % |
| Driftsmargin | 7,5 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 3,0 % |
| Likviditetsgrad | 519,08 | 36 205,02 |
| Soliditet | 99,8 % | 100,0 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 708 | - |
| Driftsresultat | 53 | −29 |
| Årsresultat | 2 484 | 407 |
| Driftsmargin | 7,5 % | - |
| Sum gjeld | 26 | 0 |
| Sum driftskostnader | 655 | 29 |
| Finansresultat | 2 441 | 436 |
| Resultat før skatt | 2 494 | 407 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 13 485 | 13 867 |
| Sum eiendeler | 13 485 | 13 867 |
| Egenkapital | 13 459 | 13 866 |
| Kortsiktig gjeld | 26 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hilde Nygaard: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Frida Hansens vei 5, 4016 Stavanger
- Postadresse: Postboks 1199 Hillevåg, 4095 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 23.09.2024
- Aksjekapital: 55 332 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [REVISJON VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/982519411-revisjon-vest-as)
- Regnskapsfører: [POWERCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/926535056-powercounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 698 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av aksjer, fast eiendom og hva dermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000426303&sokeverdi=934578767&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EIKHILL AS](https://www.norscout.com/no/company/898241602-eikhill-as) | Stavanger | - | 707 997 kr | −88,7 % |
| [E. E. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923590919-e-e-holding-as) | Stavanger | - | 707 180 kr | - |
| [HAGEN CO. AS](https://www.norscout.com/no/company/926829610-hagen-co-as) | Stavanger | - | 720 499 kr | - |
| [A.IVERSEN MASKIN & AGENTUR AS](https://www.norscout.com/no/company/924505982-a-iversen-maskin-agentur-as) | Stavanger | - | 693 000 kr | - |
| [TELEDYNE CAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/933540324-teledyne-capital-as) | Stavanger | - | 721 542 kr | - |
| [CAMBRA AS](https://www.norscout.com/no/company/921551711-cambra-as) | Stavanger | - | 641 750 kr | - |
| [JADARR AS](https://www.norscout.com/no/company/933065952-jadarr-as) | Stavanger | - | 753 063 kr | - |
| [EZNO-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931181424-ezno-holding-as) | Stavanger | - | 610 224 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 25.06.2026.
