---
title: "PF CLOTHING AS (934584902): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PF CLOTHING AS i Skien hadde 1,13 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Mattias Ravi Solberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934584902-pf-clothing-as"
---

# PF CLOTHING AS

Detaljhandel med klær · Skien

- Org.nr: 934 584 902
- Daglig leder: Mattias Ravi Solberg (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,13 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 309 354 kr (Margin 27,4 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 96,4 % (meget god)
- Likviditet: 3,65 (meget god). Opp fra 3,40 i 2024
- Soliditet: 46,9 % (meget god). Ned fra 70,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 96,4 % |
| Driftsmargin | - | 27,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 190,9 % |
| Likviditetsgrad | 3,40 | 3,65 |
| Soliditet | 70,6 % | 46,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 128 |
| Driftsresultat | −22 | 309 |
| Årsresultat | −22 | 232 |
| Driftsmargin | - | 27,4 % |
| Sum gjeld | 18 | 312 |
| Sum driftskostnader | 22 | 818 |
| Finansresultat | 0 | −7 |
| Resultat før skatt | −22 | 303 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 60 | 586 |
| Sum eiendeler | 60 | 586 |
| Egenkapital | 42 | 275 |
| Kortsiktig gjeld | 18 | 161 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 151 |

## Ledelse og styre

- Mattias Ravi Solberg: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tollnesmoen 20, 3740 Skien
- Postadresse: c/o Gro Solberg, Tollnesmoen 20, 3740 Skien
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 07.11.2024
- Aksjekapital: 70 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.08.2025
- Regnskapsfører: [ONE ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/820585402-one-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 421 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen kleshandel - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 28.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000217751&sokeverdi=934584902&spraak=nb)
- 21.08.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000707348&sokeverdi=934584902&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000533533&sokeverdi=934584902&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000503321&sokeverdi=934584902&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SARA BOUTIQUE AS](https://www.norscout.com/no/company/978640842-sara-boutique-as) | Skien | - | 1,74 mill. kr | −78,2 % |
| [DREAMY BAMBOO AS](https://www.norscout.com/no/company/934393015-dreamy-bamboo-as) | Skien | - | 388 663 kr | - |
| [GYLLENLAKK GYLNE TIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/972406627-gyllenlakk-gylne-tider-as) | Skien | - | 2,49 mill. kr | −8,6 % |
| [CARSTEN GUDBRANDSEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/985066264-carsten-gudbrandsen-invest-as) | Skien | - | 211 010 kr | - |
| [DEN LILLE SORTE AS](https://www.norscout.com/no/company/988480711-den-lille-sorte-as) | Skien | - | 3,01 mill. kr | +73,1 % |
| [LEPIDUS AS](https://www.norscout.com/no/company/933751066-lepidus-as) | Skien | - | 158 275 kr | - |
| [GABLERS UNDERTØYSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/926523694-gablers-undertoysalong-as) | Skien | - | 4,11 mill. kr | +19,2 % |
| [THOR THERMO CLOTHING AS](https://www.norscout.com/no/company/925136433-thor-thermo-clothing-as) | Skien | - | 97 022 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
