---
title: "MO IT AS (934766113): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MO IT AS i Bærum hadde 1,41 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934766113-mo-it-as"
---

# MO IT AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Bærum

- Org.nr: 934 766 113
- Styreleder: Heine Mo

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,41 mill. kr
- Driftsresultat 2025: −80 160 kr (Margin −5,7 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −58,3 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,81 (svak). Ned fra 5,19 i 2024
- Soliditet: −22,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 80,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −58,3 % |
| Driftsmargin | - | −5,7 % |
| Likviditetsgrad | 5,19 | 0,81 |
| Soliditet | 80,7 % | −22,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 407 |
| Driftsresultat | −6 | −80 |
| Årsresultat | −6 | −79 |
| Driftsmargin | - | −5,7 % |
| Sum gjeld | 6 | 297 |
| Sum driftskostnader | 6 | 1 487 |
| Finansresultat | 0 | 1 |
| Resultat før skatt | −6 | −79 |
| Anleggsmidler | 0 | - |
| Omløpsmidler | 30 | 242 |
| Sum eiendeler | 30 | 242 |
| Egenkapital | 24 | −55 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 297 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Heine Mo: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Vallerveien 150B, 1346 Gjettum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 19.12.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 10.01.2025
- Størrelse: Nr. 2 294 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge varer og tjenester innen IT og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000279323&sokeverdi=934766113&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000663318&sokeverdi=934766113&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MENSKR AS](https://www.norscout.com/no/company/931646117-menskr-as) | Bærum | - | 1,45 mill. kr | −46,3 % |
| [AALERUD AS](https://www.norscout.com/no/company/924469072-aalerud-as) | Bærum | - | 1,41 mill. kr | −0,3 % |
| [INSPIRO ACADEMY AS](https://www.norscout.com/no/company/929202155-inspiro-academy-as) | Bærum | - | 1,45 mill. kr | - |
| [SARD AS](https://www.norscout.com/no/company/929200403-sard-as) | Bærum | - | 1,39 mill. kr | −14,5 % |
| [ET GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/989262890-et-group-as) | Bærum | - | 1,51 mill. kr | +11,6 % |
| [GC-SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/889987472-gc-support-as) | Bærum | - | 1,38 mill. kr | −25,9 % |
| [STIGITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/934565193-stigital-as) | Bærum | - | 1,51 mill. kr | - |
| [RYTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/999642330-ryten-as) | Bærum | - | 1,36 mill. kr | −31,1 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
