---
title: "MALANGEN ANSNES ADVENTURES AS (934906802): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MALANGEN ANSNES ADVENTURES AS i Balsfjord hadde 306 900 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/934906802-malangen-ansnes-adventures-as"
---

# MALANGEN ANSNES ADVENTURES AS

Guide- og reiseledervirksomhet · Balsfjord

- Org.nr: 934 906 802
- Styreleder: Tor Helge Edorsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 306 900 kr
- Driftsresultat 2025: 18 485 kr (Margin 6,0 %)
- Etablert: 2024

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,6 % (god)
- Likviditet: 1,24 (tilfredsstillende)
- Soliditet: 13,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,6 % |
| Driftsmargin | - | 6,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 45,0 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,24 |
| Soliditet | 100,0 % | 13,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 6,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 307 |
| Driftsresultat | 0 | 18 |
| Årsresultat | 0 | 12 |
| Driftsmargin | - | 6,0 % |
| Sum gjeld | 0 | 227 |
| Sum driftskostnader | 0 | 288 |
| Finansresultat | 0 | −4 |
| Resultat før skatt | 0 | 15 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 30 | 263 |
| Sum eiendeler | 30 | 263 |
| Egenkapital | 30 | 35 |
| Kortsiktig gjeld | 0 | 212 |
| Langsiktig gjeld | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tor Helge Edorsen: Styrets leder
- Ingvar Ursfjord: Styremedlem
- Øystein Ursfjord: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Malangsveien 3871, 9056 Mortenhals
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.902 Guide- og reiseledervirksomhet
- Etablert: 15.10.2024
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 31.12.2025
- Regnskapsfører: [SNE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/816551382-sne-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 247 av 375 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selge og tilby turisme- og opplevelsesbaserte aktiviteter innen reiseliv, samt opplevelsesbaserte aktiviteter mot bedriftsmarkedet.

## Siste endringer

- 18.07.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000587470&sokeverdi=934906802&spraak=nb)
- 18.07.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000562144&sokeverdi=934906802&spraak=nb)
- 16.12.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000883579&sokeverdi=934906802&spraak=nb)
- 20.10.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000795364&sokeverdi=934906802&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NORDLIPOLAR ADVENTURES AS](https://www.norscout.com/no/company/936127304-nordlipolar-adventures-as) | Balsfjord | - | 316 586 kr | - |
| [MORTENHALS AS](https://www.norscout.com/no/company/933216322-mortenhals-as) | Balsfjord | - | 262 615 kr | - |
| [INTO NATURE AS](https://www.norscout.com/no/company/933834239-into-nature-as) | Balsfjord | 5 | 2,73 mill. kr | - |
| [THE TRUE NORTH EXPERIENCE AS](https://www.norscout.com/no/company/938281750-the-true-north-experience-as) | Balsfjord | - | - | - |
| [HEGGELI ADVENTURES AS](https://www.norscout.com/no/company/836447832-heggeli-adventures-as) | Balsfjord | 17 | 763 472 kr | - |
| [NORDRE HESTNES GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/929567390-nordre-hestnes-gard-as) | Balsfjord | - | 2,37 mill. kr | −42,9 % |
| [TAMOK AS](https://www.norscout.com/no/company/911820110-tamok-as) | Balsfjord | - | 0 kr | - |
| [DESTINATION TROMSØ AS](https://www.norscout.com/no/company/991662766-destination-tromso-as) | Balsfjord | 18 | 51,3 mill. kr | +1,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
