---
title: "SLAATTA SKISENTER AS (937303866): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SLAATTA SKISENTER AS i Hol hadde 14 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Anne Brusletto. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/937303866-slaatta-skisenter-as"
---

# SLAATTA SKISENTER AS

Drift av idrettsanlegg · Hol · Etablert 1985

- Org.nr: 937 303 866
- Telefon: 32090202
- Nettsted: [geiloskiskole.no](https://geiloskiskole.no)
- Daglig leder: Anne Brusletto (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14 mill. kr (+11,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 975 897 kr (Margin 7,0 %)
- Ansatte: 7

## Ansatte

- januar 2026: 40
- februar 2026: 44
- mars 2026: 50
- april 2026: 46
- mai 2026: 49
- juni 2026: 8
- august 2026: 7
- september 2026: 6
- oktober 2026: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,4 % (tilfredsstillende). Opp fra 4,3 % i 2024
- Likviditet: 2,85 (meget god). Opp fra 2,69 i 2024
- Soliditet: 55,2 % (meget god). Opp fra 54,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,2 % | 10,9 % | 4,3 % | 8,4 % |
| Driftsmargin | 0,8 % | 11,5 % | 9,6 % | 2,5 % | 7,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 19,1 % | 5,5 % | 13,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,85 | 2,69 | 2,85 |
| Soliditet | 50,1 % | 49,6 % | 54,2 % | 54,4 % | 55,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 0,8 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 431 | 10 044 | 11 949 | 12 611 | 14 037 |
| Driftsresultat | 57 | 1 158 | 1 142 | 319 | 976 |
| Årsresultat | 50 | 952 | 1 072 | 340 | 896 |
| Driftsmargin | 0,8 % | 11,5 % | 9,6 % | 2,5 % | 7,0 % |
| Sum gjeld | 5 681 | 6 749 | 6 515 | 6 761 | 7 258 |
| Sum driftskostnader | 7 374 | 8 886 | 10 806 | 12 291 | 13 061 |
| Finansresultat | 8 | 62 | 233 | 116 | 178 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 376 | 435 | 1 154 |
| Anleggsmidler | 1 419 | 1 154 | 1 497 | 5 255 | 4 659 |
| Omløpsmidler | - | - | 12 738 | 9 566 | 11 555 |
| Sum eiendeler | 11 377 | 13 397 | 14 235 | 14 821 | 16 214 |
| Egenkapital | 5 696 | 6 648 | 7 720 | 8 060 | 8 956 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 3 310 | 3 554 | 4 055 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Anne Brusletto: Daglig leder og styremedlem
- Halvor Gløersen: Styrets leder
- Bjørn George Næss: Styremedlem
- Liv Brusletto: Styremedlem
- Martine Brusletto-Göbert: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Timrehaugvegen 34, 3580 Geilo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 11.06.1985
- Aksjekapital: 4 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1997
- Revisor: [PRO-REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/983170609-pro-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 78 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive skiheiser, skibakke, kiosk, kafedrift, skiutleie og alt hva herved står i forbindelse.

## Siste endringer

- 02.11.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 02.11.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000829596&sokeverdi=937303866&spraak=nb)
- 22.10.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000813006&sokeverdi=937303866&spraak=nb)
- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000658932&sokeverdi=937303866&spraak=nb)
- 05.01.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000000925&sokeverdi=937303866&spraak=nb)
- 29.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000763901&sokeverdi=937303866&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000598022&sokeverdi=937303866&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SKIGEILO AS](https://www.norscout.com/no/company/998120845-skigeilo-as) | Hol | 95 | 149 mill. kr | +10,5 % |
| [HALLINGSKARVET SKISENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/929363922-hallingskarvet-skisenter-as) | Hol | 5 | 4,48 mill. kr | −14,5 % |
| [GEILO ARENA AS](https://www.norscout.com/no/company/930230782-geilo-arena-as) | Hol | - | - | - |
| [GEILOLIA AS](https://www.norscout.com/no/company/894287942-geilolia-as) | Hol | 7 | 15,3 mill. kr | −1,6 % |
| [SERIOUS FUN AS](https://www.norscout.com/no/company/988340588-serious-fun-as) | Hol | 7 | 4,27 mill. kr | −7,1 % |
| [FULL ON AS](https://www.norscout.com/no/company/813655462-full-on-as) | Hol | 11 | 7,46 mill. kr | −0,1 % |
| [DAGALI RAFTING AS](https://www.norscout.com/no/company/996348091-dagali-rafting-as) | Hol | 12 | 6,43 mill. kr | +0,5 % |
| [GEILO SKISHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/985044481-geilo-skishop-as) | Hol | 5 | 3,97 mill. kr | +27,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
