---
title: "OSLO SATS,  REPRO & MONTASJE AS (946468304): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OSLO SATS,  REPRO & MONTASJE AS i Enebakk hadde 409 037 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/946468304-oslo-sats-repro-montasje-as"
---

# OSLO SATS,  REPRO & MONTASJE AS

Ferdiggjøring før trykking og publisering · Enebakk

- Org.nr: 946 468 304
- Telefon: 22 72 40 25
- Styreleder: Per-Morten Halvorsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 409 037 kr (−6,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −3 749 kr (Margin −0,9 %)
- Etablert: 1988

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 4,36 (meget god). Opp fra 4,03 i 2024
- Soliditet: 92,2 % (meget god). Opp fra 88,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −1,3 % | - |
| Driftsmargin | 12,4 % | −10,8 % | −0,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1,5 % | 0,6 % |
| Likviditetsgrad | 7,45 | 4,03 | 4,36 |
| Soliditet | 94,0 % | 88,9 % | 92,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 598 | 438 | 409 |
| Driftsresultat | 74 | −47 | −4 |
| Årsresultat | 65 | −23 | 10 |
| Driftsmargin | 12,4 % | −10,8 % | −0,9 % |
| Sum gjeld | 112 | 217 | 148 |
| Sum driftskostnader | 524 | 485 | 413 |
| Finansresultat | 9 | 21 | 15 |
| Resultat før skatt | 83 | −26 | 11 |
| Anleggsmidler | 1 100 | 1 100 | 1 270 |
| Omløpsmidler | 775 | 857 | 628 |
| Sum eiendeler | 1 875 | 1 957 | 1 898 |
| Egenkapital | 1 763 | 1 740 | 1 750 |
| Kortsiktig gjeld | 104 | 213 | 144 |
| Langsiktig gjeld | 8 | 4 | - |

## Ledelse og styre

- Per-Morten Halvorsen: Styrets leder
- Ingermari Halvorsen: Styremedlem
- Vetle Halvorsen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Ødegårdsliveien 10, 1914 Ytre Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 18.130 Ferdiggjøring før trykking og publisering
- Etablert: 04.01.1988
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1988
- Regnskapsfører: [SKIEN REGNSKAPSKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/944886923-skien-regnskapskontor-as)
- Størrelse: Nr. 50 av 68 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Grafisk virksomhet og alt som derved står i forbindelse. Dessuten vil selskapet kunne delta i andre virksomheter gjennom å eie aksjer eller på annen måte alt som har forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 11.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000460383&sokeverdi=946468304&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [EUREKA DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/984695926-eureka-design-as) | Grue | - | 432 300 kr | - |
| [EN TYPE AS](https://www.norscout.com/no/company/977046939-en-type-as) | Tromsø | - | 354 354 kr | - |
| [AKZIDENZ AS](https://www.norscout.com/no/company/899183142-akzidenz-as) | Hareid | - | 575 759 kr | - |
| [THILESEN AMBLE & WIK AS](https://www.norscout.com/no/company/879364582-thilesen-amble-wik-as) | Oslo | - | 326 112 kr | - |
| [ELLE MELLE PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/992107308-elle-melle-produksjon-as) | Bærum | - | 649 564 kr | - |
| [POSTPRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/986972072-postproduksjon-as) | Oslo | - | 312 890 kr | - |
| [A-TRYKK AS](https://www.norscout.com/no/company/959610738-a-trykk-as) | Kristiansand | - | 802 715 kr | - |
| [TRINGA AS](https://www.norscout.com/no/company/980335003-tringa-as) | Vågan | - | 202 039 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.07.2026.
