---
title: "Nevlunghavn Bakeri & Conditori A/S (946525774): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "Nevlunghavn Bakeri & Conditori A/S i Larvik hadde 15,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 26 ansatte. Daglig leder er Atle Thorstein. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/946525774-nevlunghavn-bakeri-conditori-a-s"
---

# Nevlunghavn Bakeri & Conditori A/S

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Larvik · Etablert 1988

- Org.nr: 946 525 774
- Telefon: 33 18 89 00
- E-post: erik@nevlungshavnbakeri.no
- Daglig leder: Atle Thorstein (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 15,4 mill. kr (+11,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 568 374 kr (Margin 3,7 %)
- Ansatte: 26 (Opp fra 22 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 25
- oktober 2025: 22
- februar 2026: 21
- mars 2026: 22
- april 2026: 21
- mai 2026: 20
- juli 2026: 25
- august 2026: 24
- september 2026: 22
- oktober 2026: 26

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,1 % (god). Opp fra 2,1 % i 2024
- Likviditet: 2,24 (meget god). Opp fra 1,83 i 2024
- Soliditet: 37,9 % (god). Opp fra 31,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,1 % | −8,3 % | 2,1 % | 14,1 % |
| Driftsmargin | 2,9 % | −2,4 % | −3,2 % | 0,3 % | 3,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −15,4 % | −28,4 % | −3,2 % | 32,6 % |
| Likviditetsgrad | - | 2,11 | 1,84 | 1,83 | 2,24 |
| Soliditet | 44,8 % | 41,9 % | 32,0 % | 31,7 % | 37,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 1,4 | 2,1 | 2,2 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 406 | 12 924 | 12 974 | 13 798 | 15 410 |
| Driftsresultat | 363 | −308 | −413 | 36 | 568 |
| Årsresultat | 307 | −225 | −460 | −44 | 520 |
| Driftsmargin | 2,9 % | −2,4 % | −3,2 % | 0,3 % | 3,7 % |
| Sum gjeld | 2 666 | 2 550 | 2 938 | 2 883 | 3 039 |
| Sum driftskostnader | 12 043 | - | 13 387 | 13 762 | 14 842 |
| Finansresultat | 8 | - | −45 | −79 | −48 |
| Resultat før skatt | - | −308 | −458 | −44 | 520 |
| Anleggsmidler | 1 694 | 1 435 | 1 550 | 1 363 | 1 251 |
| Omløpsmidler | - | 2 956 | 2 769 | 2 857 | 3 645 |
| Sum eiendeler | 4 832 | 4 391 | 4 319 | 4 220 | 4 896 |
| Egenkapital | 2 166 | 1 841 | 1 381 | 1 337 | 1 858 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 400 | 1 502 | 1 561 | 1 630 |
| Langsiktig gjeld | - | 1 150 | 1 435 | 1 322 | 1 409 |

## Ledelse og styre

- Atle Thorstein: Daglig leder og styrets leder
- Wenche Solfrid Thorstein: Styremedlem
- Arild Thorstein: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Oddaneveien 2, 3296 Nevlunghavn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 11.01.1988
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.1988
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [BAUTA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/991181954-bauta-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 134 av 511 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Handel, samt deltagelse i andre selskaper,herunder kjøp, salg og utleie av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000554811&sokeverdi=946525774&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MAJAS BAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/967484881-majas-bakeri-as) | Larvik | 28 | 17,5 mill. kr | +8,5 % |
| [MAJAS SURDEIGSBAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/995519399-majas-surdeigsbakeri-as) | Larvik | 23 | 6,36 mill. kr | +57,9 % |
| [REGAL KJEKS OG KAKEFABRIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/915332293-regal-kjeks-og-kakefabrikk-as) | Larvik | - | 407 854 kr | - |
| [FORYOUBYLENE AS](https://www.norscout.com/no/company/931757237-foryoubylene-as) | Larvik | - | 96 913 kr | - |
| [CRAVINGS AS](https://www.norscout.com/no/company/928940098-cravings-as) | Larvik | - | 0 kr | - |
| [RUBEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989050362-ruben-holding-as) | Larvik | - | 0 kr | - |
| [KANDA AS](https://www.norscout.com/no/company/915739334-kanda-as) | Larvik | 30 | 123 mill. kr | +10,3 % |
| [DAVA FOODS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/945676647-dava-foods-norway-as) | Larvik | 21 | 100 mill. kr | +12,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
