---
title: "BEGRAVELSESBYRÅET PUNTERVOLL AS (957757022): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BEGRAVELSESBYRÅET PUNTERVOLL AS i Eigersund hadde 14,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 9 ansatte. Daglig leder er Selma Puntervoll. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/957757022-begravelsesbyraet-puntervoll-as"
---

# BEGRAVELSESBYRÅET PUNTERVOLL AS

Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester · Eigersund · Etablert 1990

- Org.nr: 957 757 022
- Telefon: 51 49 50 50
- Nettsted: [puntervoll.no](https://puntervoll.no)
- Daglig leder: Selma Puntervoll (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,4 mill. kr (+9,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,42 mill. kr (Margin 9,9 %)
- Ansatte: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 23,9 % (meget god). Opp fra 16,3 % i 2024
- Likviditet: 1,51 (god). Opp fra 1,25 i 2024
- Soliditet: 46,8 % (meget god). Ned fra 52,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 13,2 % | 31,5 % | 16,3 % | 23,9 % |
| Driftsmargin | 6,1 % | 6,3 % | 13,2 % | 6,3 % | 9,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 94,7 % | 33,7 % | 46,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,03 | 1,25 | 1,51 |
| Soliditet | 21,6 % | 27,4 % | 36,6 % | 52,0 % | 46,8 % |
| Gjeldsgrad | 3,6 | 2,7 | 1,7 | 0,9 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 785 | 11 769 | 12 493 | 13 132 | 14 388 |
| Driftsresultat | 532 | 738 | 1 652 | 825 | 1 419 |
| Årsresultat | 454 | 584 | 1 258 | 602 | 1 074 |
| Driftsmargin | 6,1 % | 6,3 % | 13,2 % | 6,3 % | 9,9 % |
| Sum gjeld | 4 892 | 3 809 | 3 446 | 2 389 | 3 817 |
| Sum driftskostnader | 8 252 | 11 031 | 10 842 | 12 307 | 12 968 |
| Finansresultat | 52 | 12 | −30 | −53 | −40 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 622 | 772 | 1 379 |
| Anleggsmidler | 4 504 | 2 501 | 2 820 | 3 061 | 3 253 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 617 | 1 921 | 3 920 |
| Sum eiendeler | 6 243 | 5 245 | 5 437 | 4 983 | 7 173 |
| Egenkapital | 1 351 | 1 435 | 1 991 | 2 593 | 3 356 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 552 | 1 537 | 2 597 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 894 | 852 | - |

## Ledelse og styre

- Selma Puntervoll: Daglig leder og styrets leder
- Øyvind Andre Trulsen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Jonas Rodvelts vei 35, 4372 Egersund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.300 Begravelsesbyråvirksomhet og lignende tjenester
- Etablert: 11.05.1990
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1990
- Revisor: [REVISORKOLLEGIET AS](https://www.norscout.com/no/company/987593636-revisorkollegiet-as)
- Regnskapsfører: [GP ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/982508029-gp-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 55 av 255 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Begravelsesbyrå og hva herved står i forbindelse, herunder delta i andre selskaper med lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 12.11.2025: Antall ansatte endret til 9

## Kunngjøringer

- 07.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000513019&sokeverdi=957757022&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ANO AS](https://www.norscout.com/no/company/989024671-ano-as) | Eigersund | - | 1,5 mill. kr | −1,0 % |
| [HÅRGALLERIET PEDERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/987237821-hargalleriet-pedersen-as) | Eigersund | 10 | 5,94 mill. kr | +0,8 % |
| [MAZE EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/815969472-maze-egersund-as) | Eigersund | 7 | 5,4 mill. kr | +16,2 % |
| [BINGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/913367715-bingen-frisor-as) | Eigersund | 7 | 5,04 mill. kr | +5,7 % |
| [FLOW FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921956509-flow-frisor-as) | Eigersund | 5 | 2,2 mill. kr | +0,1 % |
| [HÅRSTUA EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/928602648-harstua-egersund-as) | Eigersund | - | 3,5 mill. kr | −0,4 % |
| [SMUGET FRISØR EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/913220366-smuget-frisor-egersund-as) | Eigersund | - | 2,61 mill. kr | +2,7 % |
| [SPA CLINIC AS](https://www.norscout.com/no/company/992417781-spa-clinic-as) | Eigersund | - | 2,47 mill. kr | −7,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.07.2026.
