---
title: "VOLLA RØR AS (958376030): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VOLLA RØR AS i Lillestrøm hadde 16,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 7 ansatte. Daglig leder er Stian Robøle. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/958376030-volla-ror-as"
---

# VOLLA RØR AS

Rørleggerarbeid · Lillestrøm · Etablert 1990

- Org.nr: 958 376 030
- Telefon: 63 84 52 00
- E-post: post@volla.no
- Daglig leder: Stian Robøle (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,4 mill. kr (+37,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4,43 mill. kr (Margin 26,9 %)
- Ansatte: 7

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 59,9 % (meget god). Opp fra 53,5 % i 2024
- Likviditet: 0,98 (svak). Ned fra 1,08 i 2024
- Soliditet: 2,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 16,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 69,8 % | 44,7 % | 53,5 % | 59,9 % |
| Driftsmargin | 29,7 % | 34,8 % | 23,6 % | 25,3 % | 26,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 322,1 % | 293,3 % | 727,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,11 | 1,08 | 0,98 |
| Soliditet | 18,9 % | 9,7 % | 20,1 % | 16,7 % | 2,2 % |
| Gjeldsgrad | 4,3 | 9,3 | 4,0 | 5,0 | 44,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 544 | 14 580 | 12 092 | 11 931 | 16 449 |
| Driftsresultat | 3 721 | 5 079 | 2 856 | 3 013 | 4 427 |
| Årsresultat | 2 915 | 3 990 | 2 286 | 2 412 | 3 540 |
| Driftsmargin | 29,7 % | 34,8 % | 23,6 % | 25,3 % | 26,9 % |
| Sum gjeld | 5 485 | 7 134 | 4 185 | 5 272 | 8 644 |
| Sum driftskostnader | 8 823 | 9 501 | 9 236 | 8 917 | 12 021 |
| Finansresultat | 17 | 37 | 76 | 77 | 111 |
| Resultat før skatt | - | - | 2 932 | 3 090 | 4 539 |
| Anleggsmidler | 829 | 831 | 611 | 636 | 399 |
| Omløpsmidler | - | - | 4 628 | 5 690 | 8 439 |
| Sum eiendeler | 6 762 | 7 901 | 5 239 | 6 326 | 8 838 |
| Egenkapital | 1 277 | 767 | 1 054 | 1 054 | 194 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 185 | 5 272 | 8 644 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Robøle: Daglig leder og styremedlem
- Roger Halvorsen: Styrets leder
- Line Jensvang: Styremedlem
- Kim Robøle: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Prestmåsan 2A, 2020 Skedsmokorset
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 18.06.1990
- Tidligere navn: NORSK KYSTREGISTER AS (1996 til 2001); MANCAN I NORGE AS (1995 til 1996)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2003
- Revisor: [SLM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/972412112-slm-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 486 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet og alt som står i forbindelse med dette, herunder investering i selskaper med samme formål.

## Siste endringer

- 09.09.2026: Daglig leder endret
- 09.09.2026: Styret endret
- 14.04.2026: Næringskode endret
- 13.01.2026: Antall ansatte endret til 7

## Kunngjøringer

- 09.09.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000737650&sokeverdi=958376030&spraak=nb)
- 09.09.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000737649&sokeverdi=958376030&spraak=nb)
- 10.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000367461&sokeverdi=958376030&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [OSLO OG ROMERIKE RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/927551365-oslo-og-romerike-rorleggerbedrift-as) | Lillestrøm | 7 | 26,6 mill. kr | +326,1 % |
| [HOLTER VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/913699238-holter-vvs-as) | Lillestrøm | 7 | 12,2 mill. kr | +56,9 % |
| [ENERGIMA ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/992684496-energima-romerike-as) | Lillestrøm | 7 | 65,8 mill. kr | +30,6 % |
| [LAUKAS VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/935140366-laukas-vvs-as) | Lillestrøm | 7 | 101 000 kr | - |
| [SØRUM RØR OG BAD AS](https://www.norscout.com/no/company/897855852-sorum-ror-og-bad-as) | Lillestrøm | 8 | 20,5 mill. kr | +128,6 % |
| [LILLESTRØM RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/925054046-lillestrom-ror-as) | Lillestrøm | 6 | 12,3 mill. kr | +18,2 % |
| [MRS VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/917983615-mrs-vvs-as) | Lillestrøm | 10 | 6,76 mill. kr | +133,1 % |
| [KARLSEN VVS AS](https://www.norscout.com/no/company/997023277-karlsen-vvs-as) | Lillestrøm | 6 | 7,55 mill. kr | +14,6 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/lillestrom)
- [Rørleggerfirmaer i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/lillestrom)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 11.06.2026.
