---
title: "Q 4 3 - Q FIRE TRE AS (960347544): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "Q 4 3 - Q FIRE TRE AS i Lyngdal hadde 16 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Øystein Sangesland. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/960347544-q-4-3-q-fire-tre-as"
---

# Q 4 3 - Q FIRE TRE AS

Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid · Lyngdal · Etablert 1990

- Org.nr: 960 347 544
- Telefon: 38 33 11 40
- E-post: oystein@q43.no
- Nettsted: [q43.no](https://www.q43.no)
- Daglig leder: Øystein Sangesland

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16 mill. kr (+6,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 800 885 kr (Margin 5,0 %)
- Ansatte: 12 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 10
- oktober 2025: 11
- november 2025: 12
- juni 2026: 10
- september 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 2,49 (meget god). Opp fra 1,97 i 2024
- Soliditet: 55,6 % (meget god). Opp fra 50,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −12,2 % | −23,6 % | −4,5 % | - |
| Driftsmargin | −15,8 % | −9,6 % | −16,2 % | −2,5 % | 5,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −45,6 % | −8,2 % | 17,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,07 | 1,97 | 2,49 |
| Soliditet | 58,1 % | 46,8 % | 65,4 % | 50,7 % | 55,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 1,1 | 0,5 | 1,0 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 15 174 | 15 055 | 13 806 | 15 050 | 15 951 |
| Driftsresultat | −2 397 | −1 452 | −2 235 | −370 | 801 |
| Årsresultat | −2 460 | −1 614 | −2 311 | −372 | 838 |
| Driftsmargin | −15,8 % | −9,6 % | −16,2 % | −2,5 % | 5,0 % |
| Sum gjeld | 5 081 | 6 172 | 2 491 | 4 227 | 4 132 |
| Sum driftskostnader | 17 571 | 16 507 | 16 041 | 15 420 | 15 150 |
| Finansresultat | −62 | −162 | −77 | −3 | 37 |
| Resultat før skatt | - | - | −2 311 | −372 | 838 |
| Anleggsmidler | 9 638 | 8 953 | 4 534 | 4 185 | 4 006 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 675 | 4 388 | 5 309 |
| Sum eiendeler | 12 124 | 11 601 | 7 209 | 8 573 | 9 315 |
| Egenkapital | 7 043 | 5 429 | 4 718 | 4 345 | 5 183 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 491 | 2 227 | 2 132 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 2 000 | - |

## Ledelse og styre

- Øystein Sangesland: Daglig leder
- Tønnes Seland: Styrets leder
- Linda Pedersen: Styremedlem
- Margit Gudveig Hovland: Styremedlem
- Annbjørg Knudsen: Styremedlem
- Nils Kristian Låtveit: Styremedlem
- Toni Helvig: Styremedlem
- Ken Mario Kvinlaug: Varamedlem
- Eva Margrethe Stålesen: Varamedlem
- Hildegunn Pedersen: Varamedlem
- Christian Ore: Varamedlem
- Margrethe Irene Østhassel: Varamedlem
- Trond Mossmann: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 8, 4580 Lyngdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 88.993 Arbeidstrening og varig tilrettelagt arbeid
- Etablert: 17.10.1990
- Tidligere navn: KVAVIK VERKSTED AS (1995 til 2009)
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.1991
- Revisor: [TEAM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921403585-team-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [MERKANT AS](https://www.norscout.com/no/company/916589085-merkant-as)
- Størrelse: Nr. 195 av 383 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Selskapets primære virksomhet er å være tiltaksarrangør for NAV sine skjermede tiltak og andre tiltak. Selskapet skal bidra til utvikling og vekst av enkeltmenneskets livskvalitet. Arbeidet i virksomheten skal bidra til å utvikle ressurser hos ansatte og tjenestemottakere gjennom kvalifisering og tilrettelagte arbeidsoppgaver.

## Siste endringer

- 15.07.2026: Styret endret
- 16.06.2026: Styret endret
- 11.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 15.07.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550367&sokeverdi=960347544&spraak=nb)
- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000419647&sokeverdi=960347544&spraak=nb)
- 16.06.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000385471&sokeverdi=960347544&spraak=nb)
- 16.06.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000385470&sokeverdi=960347544&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AMENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/927643863-amento-as) | Lyngdal | 23 | 16,1 mill. kr | −8,3 % |
| [AMENTO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/938683190-amento-holding-as) | Lyngdal | 12 | 13 mill. kr | +13,5 % |
| [AMENTO KOMPETANSE AS](https://www.norscout.com/no/company/927643820-amento-kompetanse-as) | Lyngdal | - | 1,57 mill. kr | - |
| [PRIMA HOLDING TRONDHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/919608013-prima-holding-trondheim-as) | Trondheim | 12 | 23,7 mill. kr | +8,6 % |
| [MIDTUN VEKST AS](https://www.norscout.com/no/company/959505616-midtun-vekst-as) | Bergen | 12 | 14,9 mill. kr | +5,3 % |
| [MOSAIKK UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/936746098-mosaikk-utvikling-as) | Ås | 13 | - | - |
| [MONTAR AS](https://www.norscout.com/no/company/965900527-montar-as) | Målselv | 12 | 13,5 mill. kr | −5,2 % |
| [SETPRO AS](https://www.norscout.com/no/company/957876374-setpro-as) | Evje og Hornnes | 13 | 6,78 mill. kr | −3,9 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
