---
title: "PER REBOLI AS (961850215): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PER REBOLI AS i Nord-Aurdal hadde 13,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Per Arne Reboli. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/961850215-per-reboli-as"
---

# PER REBOLI AS

Produksjon av kjøtt- og fjørfevarer · Nord-Aurdal · Etablert 1991

- Org.nr: 961 850 215
- Telefon: 61 36  25 55
- Daglig leder: Per Arne Reboli

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 13,8 mill. kr (−41,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 650 000 kr (Margin 4,7 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 33,0 % (meget god). Opp fra −15,6 % i 2024
- Likviditet: 1,32 (tilfredsstillende). Opp fra 0,84 i 2024
- Soliditet: 37,6 % (god). Opp fra 3,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,7 % | −30,0 % | −15,6 % | 33,0 % |
| Driftsmargin | −2,0 % | 0,5 % | −4,0 % | −1,8 % | 4,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 4,5 % | −95,5 % | −152,0 % | 156,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,53 | 1,54 | 0,99 | 0,84 | 1,32 |
| Soliditet | 41,1 % | 46,1 % | 19,9 % | 3,4 % | 37,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,4 | 1,2 | 4,0 | 28,5 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 23 221 | 26 496 | 24 086 | 23 751 | 13 848 |
| Driftsresultat | −453 | 123 | −972 | −417 | 650 |
| Årsresultat | −480 | 72 | −1 051 | −497 | 561 |
| Driftsmargin | −2,0 % | 0,5 % | −4,0 % | −1,8 % | 4,7 % |
| Sum gjeld | 2 228 | 1 903 | 2 321 | 2 233 | 1 060 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 24 167 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −80 | - |
| Resultat før skatt | −480 | 72 | −1 051 | −497 | 561 |
| Anleggsmidler | 611 | 796 | 682 | 489 | 330 |
| Omløpsmidler | 3 170 | 2 732 | 2 214 | 1 823 | 1 369 |
| Sum eiendeler | 3 782 | 3 528 | 2 896 | 2 312 | 1 700 |
| Egenkapital | 1 554 | 1 626 | 575 | 78 | 640 |
| Kortsiktig gjeld | 2 074 | 1 777 | 2 226 | 2 171 | 1 034 |
| Langsiktig gjeld | 155 | 125 | 95 | 62 | 26 |

## Ledelse og styre

- Per Arne Reboli: Daglig leder
- Tore Reboli: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: 2920 Leira i Valdres
- Postadresse: Postboks 84, 2907 Leira i Valdres
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.130 Produksjon av kjøtt- og fjørfevarer
- Etablert: 24.09.1991
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.1991
- Revisor: [VALDRESREVISORENE AS](https://www.norscout.com/no/company/992897104-valdresrevisorene-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET VALHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/980289648-sparebank-1-regnskapshuset-valhall-as)
- Størrelse: Nr. 76 av 123 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon og salg av kjøttvarer samt annen økonomisk virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 13.12.2025: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000669296&sokeverdi=961850215&spraak=nb)
- 24.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898345&sokeverdi=961850215&spraak=nb)
- 24.12.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000898346&sokeverdi=961850215&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WANGENSTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/991366946-wangensten-as) | Nord-Aurdal | 12 | 32,3 mill. kr | +21,7 % |
| [VALDRES VILT AS](https://www.norscout.com/no/company/935111943-valdres-vilt-as) | Nord-Aurdal | - | 1,32 mill. kr | - |
| [HAADEM FISK AS](https://www.norscout.com/no/company/998930022-haadem-fisk-as) | Nord-Aurdal | 13 | 4,46 mill. kr | +43,8 % |
| [VALDRES OST AS](https://www.norscout.com/no/company/914992605-valdres-ost-as) | Nord-Aurdal | - | 0 kr | - |
| [VALDRES MATVERKSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/918064648-valdres-matverkstad-as) | Nord-Aurdal | 13 | 16,9 mill. kr | +12,9 % |
| [VALDRES KJØTT AS](https://www.norscout.com/no/company/934612531-valdres-kjott-as) | Nord-Aurdal | - | 0 kr | - |
| [NORAKER RAKFISK AS](https://www.norscout.com/no/company/889029102-noraker-rakfisk-as) | Nord-Aurdal | 21 | 12,2 mill. kr | +6,3 % |
| [NR INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/993137944-nr-invest-as) | Nord-Aurdal | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.08.2026.
