---
title: "STIANSEN & CO AS (962990746): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STIANSEN & CO AS i Asker hadde 47,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 23 ansatte. Daglig leder er Pål Stiansen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/962990746-stiansen-co-as"
---

# STIANSEN & CO AS

Revisjon · Asker · Etablert 1991

- Org.nr: 962 990 746
- Telefon: 66 84 88 40
- Nettsted: [stiansen.no](http://www.stiansen.no)
- Daglig leder: Pål Stiansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 47,4 mill. kr (+11,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 8,66 mill. kr (Margin 18,3 %)
- Ansatte: 23 (Uendret siden oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 23
- juli 2026: 20
- september 2026: 21
- oktober 2026: 23

### Per sted

- Nesbru: 23 ansatte
- Oslo: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 43,4 % (meget god). Opp fra 37,2 % i 2024
- Likviditet: 1,69 (god). Opp fra 1,57 i 2024
- Soliditet: 39,2 % (god). Opp fra 36,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 43,1 % | 28,6 % | 37,2 % | 43,4 % |
| Driftsmargin | 23,1 % | 19,8 % | 11,0 % | 14,8 % | 18,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 103,1 % | 80,8 % | 108,6 % | 112,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,68 | 1,64 | 1,43 | 1,57 | 1,69 |
| Soliditet | 43,9 % | 39,1 % | 31,2 % | 36,6 % | 39,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 1,6 | 2,2 | 1,7 | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 35 949 | 38 670 | 39 589 | 42 552 | 47 394 |
| Driftsresultat | 8 296 | 7 649 | 4 371 | 6 283 | 8 663 |
| Årsresultat | 7 231 | 6 210 | 3 990 | 5 540 | 7 153 |
| Driftsmargin | 23,1 % | 19,8 % | 11 % | 14,8 % | 18,3 % |
| Sum gjeld | 11 128 | 10 355 | 12 403 | 12 412 | 14 456 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 36 270 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 669 | - |
| Resultat før skatt | 9 047 | 7 907 | 4 963 | 6 952 | 9 257 |
| Anleggsmidler | 2 201 | 1 320 | 1 111 | 829 | 2 303 |
| Omløpsmidler | 17 624 | 15 678 | 16 927 | 18 758 | 21 480 |
| Sum eiendeler | 19 825 | 16 998 | 18 037 | 19 586 | 23 782 |
| Egenkapital | 8 697 | 6 644 | 5 634 | 7 174 | 9 327 |
| Kortsiktig gjeld | 10 520 | 9 557 | 11 811 | 11 944 | 12 722 |
| Langsiktig gjeld | 608 | 798 | 592 | 468 | 1 733 |

## Ledelse og styre

- Pål Stiansen: Daglig leder
- Hanne Bjørnstad: Styrets leder
- Odd Borgersen: Styremedlem
- Grethe Hasle: Styremedlem
- Anne Christine Maurnes: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Fekjan 15A, 1394 Nesbru
- Postadresse: Postboks 174, 1378 Nesbru
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 69.201 Revisjon
- Etablert: 16.11.1991
- Aksjekapital: 120 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2001
- Revisor: [AKERSHUS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/967604364-akershus-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [STICO CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/945429348-stico-consult-as)
- Størrelse: Nr. 24 av 440 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Revisjonsvirksomhet og nærliggende konsulent- virksomhet, herunder deltagelse i andre selskaper.

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000659133&sokeverdi=962990746&spraak=nb)
- 15.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000740464&sokeverdi=962990746&spraak=nb)
- 15.09.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000740463&sokeverdi=962990746&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000598141&sokeverdi=962990746&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INVENTUM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/927088657-inventum-revisjon-as) | Asker | 5 | 4,67 mill. kr | −4,0 % |
| [HALFDAN NITTER AS](https://www.norscout.com/no/company/990474729-halfdan-nitter-as) | Asker | - | 8,07 mill. kr | +0,3 % |
| [SENS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/929166507-sens-revisjon-as) | Asker | - | 4,75 mill. kr | +148,4 % |
| [E-REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/999201016-e-revisjon-as) | Asker | - | 4,43 mill. kr | +26,4 % |
| [KNUDSEN REVISJONSBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/874903302-knudsen-revisjonsbyra-as) | Asker | - | 3,71 mill. kr | −1,6 % |
| [BWAS GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/980360202-bwas-group-as) | Asker | - | 2,67 mill. kr | +10,9 % |
| [REVISORFORUM 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/916102291-revisorforum-1-as) | Asker | - | 2,51 mill. kr | +25,5 % |
| [ARNE LAMP AS](https://www.norscout.com/no/company/979495579-arne-lamp-as) | Asker | - | 1,41 mill. kr | −68 % |

## Bedriftslister

- [Regnskapsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/asker)
- [Regnskapsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/oslo)
- [Regnskapsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/bergen)
- [Regnskapsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/baerum)
- [Regnskapsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/trondheim)
- [Regnskapsbyråer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
