---
title: "HAGLESKYTING AS (964395543): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAGLESKYTING AS i Færder hadde 3,92 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/964395543-hagleskyting-as"
---

# HAGLESKYTING AS

Produksjon av sportsartikler · Færder

- Org.nr: 964 395 543
- Telefon: 416 60 404
- E-post: jon@hagleskyting.no
- Styreleder: Jon Salve Håkedal

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,92 mill. kr (−37,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −160 730 kr (Margin −4,1 %)
- Etablert: 1992

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −6,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 10,9 % i 2024
- Likviditet: 2,88 (meget god). Ned fra 3,03 i 2024
- Soliditet: 76,5 % (meget god). Opp fra 68,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 21,3 % | 7,8 % | 10,9 % | −6,2 % |
| Driftsmargin | 8,7 % | 5,6 % | 2,5 % | 4,2 % | −4,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 10,5 % | 0,9 % | −9,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,46 | 3,03 | 2,88 |
| Soliditet | 56,5 % | 64,7 % | 64,0 % | 68,4 % | 76,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,5 | 0,6 | 0,5 | 0,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 355 | 7 620 | 6 060 | 6 248 | 3 918 |
| Driftsresultat | 550 | 425 | 152 | 263 | −161 |
| Årsresultat | 434 | 340 | 112 | 15 | −160 |
| Driftsmargin | 8,7 % | 5,6 % | 2,5 % | 4,2 % | −4,1 % |
| Sum gjeld | 968 | 870 | 960 | 798 | 482 |
| Sum driftskostnader | 5 805 | 7 195 | 5 908 | 5 985 | 4 078 |
| Finansresultat | 7 | 63 | 22 | −247 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | 174 | 16 | −160 |
| Anleggsmidler | 507 | 475 | 305 | 150 | 657 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 364 | 2 371 | 1 389 |
| Sum eiendeler | 2 224 | 2 466 | 2 669 | 2 522 | 2 046 |
| Egenkapital | 1 256 | 1 596 | 1 709 | 1 724 | 1 564 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 960 | 782 | 482 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 16 | - |

## Ledelse og styre

- Jon Salve Håkedal: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Torødveien 64, 3135 Torød
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 32.300 Produksjon av sportsartikler
- Etablert: 04.05.1992
- Tidligere navn: HÅKEDAL & NYSTUEN AS (1995 til 2015)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.1992
- Regnskapsfører: [SON REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/932065215-son-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 16 av 45 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Produksjon av fritidsartikler, samt handel, herunder import og eksport, og hva dermed står i forbindelse. Selskapet kan tegne aksjer i andre selskaper.

## Siste endringer

- 11.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 25.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000142529&sokeverdi=964395543&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PRECISION MILLING AS](https://www.norscout.com/no/company/926061933-precision-milling-as) | Færder | 5 | 662 368 kr | - |
| [ANNEVERA AS](https://www.norscout.com/no/company/922162786-annevera-as) | Færder | - | 979 715 kr | - |
| [TILDA FABRICS AS](https://www.norscout.com/no/company/918654062-tilda-fabrics-as) | Færder | 9 | 72,6 mill. kr | −18 % |
| [PNEUMATEC AS](https://www.norscout.com/no/company/931498088-pneumatec-as) | Færder | - | 50 000 kr | - |
| [HANDLER & OT PRODUCTS AS](https://www.norscout.com/no/company/912248275-handler-ot-products-as) | Melhus | - | 5,92 mill. kr | +1,5 % |
| [NORDLYSPULKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/996306127-nordlyspulken-as) | Berlevåg | - | 3,14 mill. kr | +141,1 % |
| [GYM2000 PRODUKSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/932052954-gym2000-produksjon-as) | Modum | - | 6,42 mill. kr | −28,2 % |
| [C2E SPORTSWEAR AS](https://www.norscout.com/no/company/934081005-c2e-sportswear-as) | Asker | - | 3,08 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
